Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fancy-boy

    addikt

    válasz ShiberMonkey #37 üzenetére

    "De szerintem annak is jó aki csak ismerkedik az okostelóval."

    Gondolom ez egyénfüggő, de szerintem aki mondjuk nyomógombosról váltana ahol minden szinte azonnal elindul, itt meg akadozás van meg több másodperces várakozás, az nem biztos, hogy elsőre megszereti majd az érintős telefonokat. :D

  • Keem1

    addikt

    válasz ShiberMonkey #37 üzenetére

    "Munkahelyre pl tök jó mert hívást fogadni smsezni/whats upozni / neten böngészni/e-mailezni tökéletes"

    Ezzel nem értek tökéletesen egyet. Egyrészt nem manager vagyok, csak egy szimpla alkalmazott, akinek a munkájához a laptop mellett kell telefon (is), és mi aktuális Galaxy S-t vagy azzal egyenértékű iPhone-t választhatunk, amit a cég kétévente cserél. El tudom képzelni, hogy a munkáltatóm a 400 embernek darabonként mennyiért kapja a telefonokat, de biztos nem annyiért, amennyiért egy mezei user. Épp ez az ok, hogy egy cégnek se éri meg alsókategóriát venni.

    A másik: anno anyám kapta meg a két és fél évig használt, 110 ezerért vett S-emet (második kiadás, Snapi 800), kb. 2017 vége felé. Azóta egy akksit cseréltünk benne, és boldogan használja. Ellenben az ő, friss, alsó kategóriás telefonja (amit fél évig használt, tehát 2 évvel fiatalabb az S4-nél) az őrületbe kergette. Pedig anyám jórészt telefonál (ez az elsődleges), illetve kicsit netezik, facebook, youtube (másodlagos), mégis azonnal észrevette a különbséget.
    Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy sokszor nem biztos hogy jobb egy gyenge alsókategóriás telefont venni egy esetleg kifutott vagy kifutás szélés álló csúcs helyett. Anyám még mindig az S4-et nyüstöli, amit 2015 elején vettem. És nem véletlenül került 110 ezerbe akkor.

Új hozzászólás Aktív témák