Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81733120

    törölt tag

    válasz .Szaki. #3 üzenetére

    A Redmi 5A és a Note 5A tudtommal van a Telenornál, így aki Telenoros, annak érdemesebb inkább olyat venni, mint ezt. Ha meg Stock Droid kell, akkor házon belül is van rivális, meg még ott vannak a Moto-k is.

    (#4) ghiottone: "30.000 forint sok érte. Nem sokkal efölött már ott a Nokia 3 is, ami jobbnak tűnik (van egy a polcon és annyira nem rossz, ha helyén kezeljük az árát és a tudását)."

    +1

    Saját maguknak állítanak konkurenciát, a kettes esetében, és most itt, az egyes esetében is. Ezt talán azoknak éri meg megvásárolni, akik ragaszkodnak a kis mérethez. A Nokia 2-nek meg tényleg nincs létjogosultsága, gyenge hw, és rárakták a normál Nougátot/Oreot.
    Szóval házon belül, ilyen árkategóriában a 3-as a legjobb.

    (#7) opr: Az én szolgáltatómnál (Telenor) a 2-es 12-ért vihető flottásban, ez akkor kb. mennyi lesz? 5k? :DDD Annyiért végül is nem lenne rossz, persze ha elviseli az ember a lassúságot.

    [ Szerkesztve ]

  • helixP

    nagyúr

    válasz .Szaki. #3 üzenetére

    Egyetértek, ennek a léte nem igazolt Xiaomi, Meizu stb. mellett.

  • Skynet258

    veterán

    válasz .Szaki. #3 üzenetére

    "Egyébként ez a szolgáltatóknak lesz jó, amikor a 30.000-es mobilt rá fogják sózni a laikusokra jó pénzért."

    Sajnos ezzel egyet kell értsek - és mondom ezt úgy, hogy én is értékesítő vagyok az egyiknél. Mondjuk én ezeket a hulladékokat több okból sem szoktam ajánlani. Egyik, hogy azt ajánlom amiben tényleg hiszek, megüt egy szintet. Az alatt minek adjam? Hogy én legyek a sokadik aki átverte? Hogy falhoz akarja csapni 2 hét után? Inkáb szánjon rá egy tizest, és adok olyat ami 2 évig megfelelő lesz neki, aztán majd visszatérünk rá, hogy nőttek-e az igények, vagy adjak-e megint egy belépő (de használható) nullás telefont. Ezen okokból sem szoktam a J3 2016-os változatát adni - nem kell power usernek lenni, hogy a telefon állandóan azzal basztassa a felhasználót, hogy elfogyott a tárhely, állj neki törölgetni... Kinek, minek?
    Ez is egy n+1. ipari hulladék, ha szart akarsz olcsón arra vannak már alternatívák, sosem értettem minek még egyet legyártani saját logó alatt. :U

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák