Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomeewap

    tag

    Az hogy kamu vagy nem kamu, azt döntse el mindenki maga, viszont olvassátok el az én történetemet is:

    Jó pár éve, amikor a Siemens ST60 debütált a T-Mobilnál, én is vettem belőle egy példányt. Kaptam hozzá SIM kártyát is 3500 Ft összeggel, így 2 db SIM kártyám lett és ez az egy telefon. Gondoltam hogy lewapozom az új SIM összegét, hiszen azt a számot úgyse akarom használni. Kivettem a régi karimat és beraktam az újat: Elkezdtem tehát böngészni és csak böngésztem..... reggel, délben, este, közben figyeltem az egyenleget is hogy mennyi összeget vont le, 80 MB wap után is 3500 Ft maradt. Mondom biztos késik a rendszerük, úgyis levonják. Eltelt több nap és csak wapoztam tovább, még mindig 3500 Ft. Ez felettébb furcsa volt nekem, de infós lévén elkezdtem mindenféle lehetőségen agyalni hogy ez hogy lehet. Egyszerű a válasz. A telefon "megjegyezte" az előző régi SIM-emet és arról vonta le az összegeket. Mikor betettem a régi kártyát jött is az SMS: Önnek nincs keret az egyenlegén, bla-bla-bla. Miközben amelyik kártyán wapoztam, még mindig 3500 Ft volt. Nos ennyit az elhibázott telókról és szoftverekről, sajnos a gyártók elég sok telefont elrontanak és a vásárló szívja meg a levét. Mi lett volna ha a haver előfizus kártyáját teszem be előtte a telóba? Jött is volna neki a sokezres számla. Kár hogy eladtam azt a telefont :( Bizony elkelt volna jó pénzért most :DD

    Na szóval ezek után bármi lehetséges.
    Szép napot mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák