Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HiFiHobbi

    csendes tag

    válasz Alg #13 üzenetére

    Írtam nem vírus. Ha az lenne másik netre átmenve ugyanazzal a géppel, routerrel is kéne behozza. Ha átjön az ismerősöm akkor az ő gépén nem kéne megjelenjen, ha vírus. Ha vírus lenne akkor ha én megyek át a géppel, routerrel az ismerőshöz is kéne dobálja ezeket. Hidd el megértem k...ra nehéz elhinni ilyen is van. Őszintén? Én se hinném ezt el lehet ha nem látnám, tapasztalnám élőbe személyesen ezt.
    De a fosbokkal kapcsolatba semmi se lep meg, mert az utóbbi évekbe eléggé ők akarnak lenni az egész internet, mindent ők akarnak uralni, uralnak is már sajnos és elég durva adatkiadásos, visszaéléses botrányai vannak, voltak, lesznek. Vagy épp elég, hogy a 3 mobilszolgáltató ingyen adja a fosbokot. Épp ezzel kapcsolatos az itteni téma ez mennyire tisztességes eljérás a szolgáltatóktól meg a fosboktól. Az meg kész ténnyé vállt az utóbbi 4-6 évbe, hogy már nem az internet része a fosbok, hanem a fosbok része az internet. Úgyhogy engem kicsit se lep meg ilyen van, létezik.
    Az más téma volt már ilyen botrányuk 2014-be tán ahol ők akartak netet szolgáltatni fejlődő országokba csak sok cég ki is hátrált mögülük, mert akkor mehetett fel a netre a netet használó ha előbb belépett vagy regisztrált oda. Sok nívós étterembe is van ilyen már 2012 óta, amíg nem tetszikezed őket nem használhatod a netüket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák