Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz Bog #63 üzenetére

    Az SMS írásnál nekem is ki lehet választani egy alapot, de az csak annyit csinál, hogy az lesz alapból kiválasztva a listából (de attól még a listába berakja mind a 12 nyelv kis és nagybetűit + mellé mindegyikhez a T9et... így egy nyelvhez 4 profil tartozik... a # gombbal ezeken kell végigmenni, vagy a menüben állítom vissza a korábbira...)

    Egyébként az enyémben nincs zajberakás a háttérbe, az enyémben hangtorzítás van... lehet a hangom szuper mély (mint a filmekben a telefonon zsaroló gonoszaknak) vagy szuper magas (mint pl. a Pirosszkában a mókusé)... mind ezt 5 különböző szinten állítva.. eddig sose használtam de a teszten felindulva hirtelen miért ne érzésem támadt, és felhívtam a barátomat.. miközben beszéltünk bekapcsoltam a hangtorzítást... első reakció... te ki vagy? majd ahogy tovább folytattam a mondatot jött egy fél perces igen nagy csönd... majd egy levegőt kapkodó röhögő hang megszólalt, hogy ezt hogy csináltam :DDD ..

    Egyébként ha az összes MTK platformos egyedi képességeit összeraknák, egész jó kis telefonszoftvert tudnának összehozni szerintem... Az enyémben a menüben nincsenek ugyan animációk, de igen gyors ez is.. az egyetlen amit a sajátomból hiányolok (és általában a kínai telefonok legtöbbjében nincs jelen) az a JAVA és a csoportokra bontott füles telefonkönyv (Az Alcatelek megoldása tetszik.. azt szerettem a korábbi Alcatel OT556osomban... az utoljára nézett névnél megnyílást is szerettem).. ezek az ömlesztettek nem az igaziak...
    Ha sokat írnék MMS-t akkor még azt is felehetne hozni hibának, hogy csak a telefon memóriájába lehet menteni, így 756kb hely van csak neki (minden más az enyémben a 8GBos microSDHC kártyára megy).. de a 3 havonta egy MMS átlagommal elég ez... Egyébként a kézikönyve szerint a maximálisan kezelt MMS méret 100kb, de én küldtem és fogadtam már 300kb körülit is (direkt ki lett próbálva.. olyan 298kb volt).. viszont az adatkapcsolatokat beállítani eltartott egy darabig...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák