Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Matjisom

    csendes tag

    válasz #16820480 #42 üzenetére

    Tényleg fegyverrel kényszerítenek rá. Nem ismerek olyat, akit ne zavarnának a notch-ok, bevágások. Mik az opciók, amikor mindegyik új telefon ilyen? Ez igenis kényszerítés. Ki kérte, hogy nyúljanak a telefonok, mint a vonalzók, a Sony honnan álmodta meg a 21:9-es képarányra az igényt? Nekem nagy kezem van, ha akarom, egy kézzel is elérem a 18:9-es telefon felső részét hüvelykujjal, mégse tetszenek, hihetetlen kényelmetlen a használat és maga a stabil megtartás is. Miután a kijelző már nagyon a telefon szélén van, ahogy nyúlkálok messzire, közbe már rég a kezem belső részével felhívtam valakit, ez megtörtént eset. Legtöbb alkalmazásnak fent van a kezelőrésze, amit már nehéz elérni, a videókat levágják, vagy Samsung-osan benne van egy pötty (ha jól láttam), és maximum böngészésnél ad egy kis pluszt a hosszú telefon. Nem látom a hasznát, és ezzel sokan vagyunk így. Akkor mik a lehetőségek? Vagy veszel ekkora telefont, vagy keresel több éves modelleket, amit nyilván nem fogsz. Furcsa, hogy ezek a dolgok nem voltak erőltetve, míg pl. az Apple be nem dobta a notch-ot. Utána hirtelen mindenkinek nagyon fontos lett lekoppintani felhasználói igény címén. Ezek az újítások miatt legalább folyamatosan drágulnak is a telefonok.

    Ezek nyilván a nagyobb, ismertebb gyártókra vonatkoznak. Vannak már kiugró kamerás kínaik, de az tényleg szűk réteg, akik ismeretlenebb nevű kínai telefonokat vesznek, szóval azokat nem sorolnám egyértelműen az opciók közé (főleg ha itt nem is kapni.)

Új hozzászólás Aktív témák