Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ateszzero

    őstag

    válasz intercooler #6 üzenetére

    Ja.
    Ezt megcsinálták a Hot pursuit-al is , és erre elkezdték lehurrogni az emberkék hogy tiszta árkádos, meg rövid, meg nem szép a grafika meg anyám meg bla-bla. Ezek után kétszer is meggondolják mit újítsanak.
    Ráadásul szerintem mindenkinek nem lehet megfelelni, lehet most úgy vannak vele hogy a másik oldalnak is kedveznek, jövőre meg megkapjuk a NFSU2 folytatását vagy a Most Wanted 2-t.
    Én is a te táborodhoz tartozom és várom a csodát. Egyszercsak...

  • KvPt

    tag

    válasz intercooler #20 üzenetére

    Mondjuk a Shiftel párhuzamosan továbbra is vannak "hagyományos", a szimulátortól igen távol eső NFS-ek.

    "Válasz 1szerü hogy nfsu2 böl szinte semmit nem vittek tovább."
    A most wantedben azért még volt nyitott világ, viszonylag hangsúlyos volt a tuning meg az autószépítés, persze nem olyan mélységben. A carbonnal már nem játszottam, talán még pro street demoval, de abból annyi elég is volt. A hot pursuit meg egy remake volt amibe nem fért bele az autókkal való babrálás. De amúgy érthető a fejlesztők részéről, hogy néha új irányvonalakon indulnak el, nem lehet örökké ugyanazt csinálni.

    "Illegális versenyektől indultunk sötétbe neonok stb"
    A sorozat speciel onnan indult, hogy fasza sportautókkal változatos helyszíneken lehetett száguldozni, nem pedig egy agyontuningolt városi izével (én speciel az alapból jó autókat hiányoltam az u-kból, mw talán ezért tetszett jobban).
    A drift, drag, meg amikor free ridban a másik mögé mentél, és kihívtad, az tényleg jó volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák