Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KvPt

    tag

    válasz Ateszzero #14 üzenetére

    Hát nem tudom, de szerintem az a szintű árkádosság ami az új HP-ben volt eléggé gagyivá illetve könyyűvé tette a játékot, a need for speed ennél azért egy fokkal komolyabb volt mindig is. A manuális váltó hiánya meg kész vicc volt, milyen autós játék az ilyen?
    Belső nézet szintén kimaradt, jó mondjuk a porche után már sose volt, de az eredetiben még igen. Persze összeségében nem volt egy rossz játék, de azért nem is volt egy nagy eresztés...
    Ezen az új részen meg nem tudom mért sír mindenki, mintha nem is nézték volna meg egyesek a videót. A sok helyszín meg az engine-ből következően beígért rombolás szerintem elég jól hangzik. Az autón kívüli részekről is elmondja a csávó, hogy csak az átvezetőket akarták kicsit izgalmasabbá tenni, szóval ezen sem értem, hogy miért sírtok.

  • KvPt

    tag

    Meg azt sem értem, hogy mért akar mindeki még egy undergroundot, amikor a második részből már tényleg szinte mindent kihoztak, amit ki lehetett a témából, az autóknak már minden szir-sz@rját lehetett állítani (nekem kicsit talán sok volt), szóval most egy folytatásba mi olyat tudnának belerakni ami miatt megérné elkészíteni? Úgyis csak sírás lenne a vége, mert nem hiszem el, hogy mindenki örülne egy játéknak, ami olyan mint az u2, csak szebb graffal, meg új autókkal illetve helyszínnel. Szóval nem tudom mért kéne erőltetni ezt a vonalat tovább, meg azért szerintem elég sokakat irritált már ez a halálos iramban feeling, az éjszakai versenyek, a mindig nyálkás utak, a kötelező tuningolás, meg autócsicsázás, szerintem két rész ebből pont elég volt.
    (Félreéértés ne essék, nagyon szerettem az u2-őt, csak tényleg nem látom mit lehetne vele kezdeni.)

  • KvPt

    tag

    válasz intercooler #20 üzenetére

    Mondjuk a Shiftel párhuzamosan továbbra is vannak "hagyományos", a szimulátortól igen távol eső NFS-ek.

    "Válasz 1szerü hogy nfsu2 böl szinte semmit nem vittek tovább."
    A most wantedben azért még volt nyitott világ, viszonylag hangsúlyos volt a tuning meg az autószépítés, persze nem olyan mélységben. A carbonnal már nem játszottam, talán még pro street demoval, de abból annyi elég is volt. A hot pursuit meg egy remake volt amibe nem fért bele az autókkal való babrálás. De amúgy érthető a fejlesztők részéről, hogy néha új irányvonalakon indulnak el, nem lehet örökké ugyanazt csinálni.

    "Illegális versenyektől indultunk sötétbe neonok stb"
    A sorozat speciel onnan indult, hogy fasza sportautókkal változatos helyszíneken lehetett száguldozni, nem pedig egy agyontuningolt városi izével (én speciel az alapból jó autókat hiányoltam az u-kból, mw talán ezért tetszett jobban).
    A drift, drag, meg amikor free ridban a másik mögé mentél, és kihívtad, az tényleg jó volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák