Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • podtibi

    senior tag

    válasz #54625216 #106 üzenetére

    Értem. Nem is arra céloztam hogy kényszer volna új hardvert venni, de nem is kellene meggondolatlanul a vásárlónak bedőlnie mindennek. Ha az új tartalomhoz sokkal jobb hardver kell, akkor először a tartalommal lehet a gond, szerintem. Viszont ha már haladni sem kell(Legalábbis egy 1060 3gb bőven jó tud lenni sok mindenre, ha nem is teljesen. De ide lehetne hozni az rx 400-as szériát inkább.) a fejlődéssel, akkor "gamer" piacra sem kell azt mondani hogy létezik, hiszen nem indokolt előre haladni,fejleszteni. Tehát ebből a szempontból olyasmiről párbajozunk, ami csak forog a saját sírjában. Kár védeni mindazt ami nincsen jelenleg, ha kiadnak valamit, ami kész állapotban meg sem jelenik és nincs egy alap szint követelmény, amire azt lehetne mondani biztosan, hogy azon biztos elfut. Pl. a postal 4, ahol egy 3090 társaságában laggol és kifagy a játék. Ha pedig egy játékkal mindez előfordulhat, akkor a többi sem kivétel biztosra. Ördögi kőr akkor volna, ha mögötte nem a pénz beszélne.

    Ezt inkább rád bízom.

  • podtibi

    senior tag

    válasz #54625216 #106 üzenetére

    Amit még hozzá tennék, hogy nem lesz addig semmilyen stabil piac pc játék téren, amíg az eladó és a vevő között nincs megfelelő bizalom. Addig pedig csak pénzkidobás az egész, vevő részről. Mert ugyanis ezt örökké nem lehet csinálni és kíváncsi lennék hogy hogyan akarnak egy piacot fent tartani egy összedőlt piac után. Lehet azt gondolni hogy ez a piac ami most van, áll, csak épp nem a bizalom, hanem a pénz tartja fent. Vagy épp fordítva, de mindkettő biztos nem. Tehát lehet bízni abban hogy a játékosokra is gondolnak, vagy belefektetni pénzt, hogy a játékosokra is gondoljanak. Ezt így tudnám ördögi kőrnek nevezni, ha az élet csak erről szólna, természetesen.

    Ezt inkább rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák