Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    meg is értem a dolgot, meg nem is. Egyrészt kellett a hype, így megvan h a Sony is előállt vmi újjal. Pár éve, amikor a Z volt az első FHD-s telefon, akkor is fel volt kapva a dolog, h az "első", na, itt is az van.
    Az h van e értelme, lényegtelen, mert a Z-nél is minden 3. hsz az volt, h ennek nincs értelme, mert nem látja senki a pixeleket, mégis már régen túlnőttük magunkat a FHD-n, de már lassan a QHD-n is :Y
    Egyébként várható volt, h vmit trükközni fog a Sony, mert az S810 nem elég ehez.. ahoz, h játszani is tudj vele, már az S820 kell. Bár az kicsit érdekesebb, h miért FHD-ba konvertál, miért nem QHD? Az s810nek bőven megfelelne az is.
    Egyébként meg kérdezik itt, h miért reklámozza 4k-val.. lol, mivel reklámozza? :D Ha egyszer tudja a 4k-t, mivel hirdessék, FHD-val? Persze ez a hír nem biztos h jót tesz a Premium verziónak, de elég nagy felbontásról beszélünk, így igazából véleményem szerint kezdetnek már ez is jó, mégha nem is 4k a tartalom mindig. Szerintem kell még minimum egy fél év, de inkább 1, h elkezdjen a 4k terjedni (mint 1 éve a QHD).
    Bár tudom h haladni kell a korral, mégis szomorú vagyok, h a soc-kijelző páros folyamatosan fejlődik, akksira mégse tud senki egy normális fejlesztést csinálni

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák