Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erer1000

    őstag

    ennek a fiókhoz kötésnek az ég világon semmi értelme sincs, úgy hogy közben az FB értelmetlenül osztogatja a figyelmeztetéseket és lesújt a banhammer bármikor.

    kaptam már ideiglenes tiltást mert "Gyűlöletkeltésre alkalmas, és kisebbségekkel szemben káros tartalmat tettem közzé"

    A közzétett tartalomban a "kurva meleg" szópárodra kapott rá az algoritmus, mindezt úgy hogy a kontextust figyelmen kívül hagyta, hiszen én arról posztoltam az oldalamon hogy ahol nyaraltunk ott a tetőtér mennyire elviselhetetlen meleg volt...

    És kb 2 havonta fixen kapok egy figyelmeztetést olyan dolgok miatt amikor nem becsmérlek senkiket, csak kiemel az algoritmus 1-1 szót és abból kirekesztőnek gondol, és csak egy automatizmuson múlik a több ezer követős oldalam sorsa, mert ha reklamáció gombra nyomok, közli hogy a COVID19 helyzet miatt munkatársaik elfoglaltak, így nem tudják felülvizsgálni a reklamációmat, de rögzítik hogy nem értek egyet.... Hát kösz, legközelebb a tenyeremnek mesélem el a bajaimat.

    Így bármilyen isteni is lenne az Oculus Q2, vagy Q3-Q4 stb, amíg ilyen fiókhoz kötős baromság van, inkább nélküle élem a napjaimat

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Új hozzászólás Aktív témák