Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz w333 #40 üzenetére

    Innen szedtem a melegedesrol az infot, eleg hitelesnek tunik. Nyilvan olcsobb az eloallitasa az LG-nek, bar szinte biztos vagyok benne, hogy nem annyival olcsobb mint amennyivel olcsobban adjak (huhh, ezt szepen megfogalmaztam :D). Nem tudom kik panaszkodtak az uzemidore, nalam ritkabban kell tolteni mint a 735-osom kellett, ami azert szamomra eleg durva (24 ora ala nem nagyon megyek, igaz csak 2-3 ora kijelzoido van benne, ritkan 4, non stop 4G-vel, helyadatokkal, rengeteg zenehallgatassal, mindennel. Semmilyen opcioval nem sporolok az akksin). Most is versenykepes aron van, bar nem olyan szinten mint anno a G2 volt, ez teny. De ahhoz kepest amit a G4 nyujt pl. egy S6-tal szemben (vagy plane egy iPhonenal szemben) nagyon jo arban van. Csak pofatlanul tolja fel mindenki a flagship arakat. A G4 is eleg jol fogy, akkor miert ne mennenek a tobbiek utan? Plane hogy a G4 egy egesz premium telefon lett ezzel a bor hatlappal az asztalra (bar nekem a bor a szekrenybe pihen, muanyaggal hasznalom, mert nem vagyok egy oltonyos tipus, plusz munkam vegett kell ra a szilikon tok, es ne azt a gyonyoru bort tegyem mar bazariva).
    Vehettem volna barmilyen telefont, de nem veletlen hogy a G4 lett a befuto. A kovetkezo telefonom szinte biztos hogy G5 vagy G6 lesz, hacsak nem toljak el nagyon. De ez meg a jovo zeneje, raerek boven ezen gondolkodni. Az biztos, hogy Samsungom sose lesz, ahhoz tulsagosan gyulolom a markat, dacara annak, hogy pl. az Alpha nagyon tetszik. :) Viszont azt is meg tudom erteni aki meg Samsungra eskuszik, mert biztos hogy van akinek bejott.

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák