Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    Edesjoeletbe! Hogy lehet valaki ennyire korlatolt? Ha neki elég az app készlet wp-n akkor mindenkinek eleg. Mert mindenki pont ugyanazokat hasznalja mint a nagysagosur.
    Kicsit tekintsunk mar tul a folduton... Vannak MÁS igenyek is. Ehh... Attol meg lehet egyszer jo lesz a wp ilyen téren is. De most (amikor ezt a hsz-t irom) a fasorban sincs. Amikor a 1020 megjelent készítettem egy gyors listát hogy milyen appokat hasznalok es ebbol mi van meg wp-n. Siralmas volt a végeredmény. Aztan 1520-nal megint. Kicsit jobb volt de meg messze nem az igazi. Az appok minőségéről ne is beszeljunk. Ha kb hasznalok 50 appot es abbol csak 30at (de szep is lenne) tudok wp-s appal kivaltani de abbol mondjuk 10 (20 az inkabb) joval butabb mint droid tarsa akkor nekem (gyk ismetlem NEKEM) ez az op rendszer nem alternativa. Akkor sem ha vérfanpistike azt hajtogatja hogy semmi problema nincs az appok szamaval és minőségével. Teccikerteni?

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák