Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutyek

    senior tag

    válasz PowerBuldog #44 üzenetére

    Nem egészen. A bevizsgálás nyomáspróbával indul, ha nincs külsérelmi nyom, vagy egyéb rendeltetés ellenes használatra utaló jel ÉS a készülék nem teljesíti a nyomáspróbát, akkor kötelesek javítani a beázás okozta károkat is.
    Én bő 3 év alatt >100 alkalommal voltam vízben az S7E-vel, és nyilván sokszorosan megszegtem a feltételeket már az első évben (víz alatt mozogtam / vízicsúszdára mentem vele, nem mindig tisztítottam meg vizes használat után, nem vártam meg, amíg kiszáradt, többet voltam bent, mint fél óra, szaunáztam, nyomkodtam víz alatt, termálba, klóros vízbe stb. vittem).
    Szerintem über, hogy egy szál shortban, telóval le lehet menni a strandra, fizetni a belépőt / fogyasztást NFC-vel, fotózni vele a családot a parton és a vízben is, odaadni a gyerek kezébe ha instant mute kell stb. Nekem az a legfontosabb, hogy végig nálam lehet, és nem kell kint hagyni őrizetlenül, miközben az egész csapat a vízben van...
    Ja, a telefon belsejében a folyadék indikátorok továbbra is érintetlenek. Engem meggyőzött az IP68, még úgy is, hogy végül a víz lett a veszte az S7E-nek, de ez már egy másik történet. Az S9-hez vettem vízálló tokot, hosszú strandoláshoz, vízitúrán úgy fogom használni. Ha véletlenül beázik a tok, azt ki fogja bírni a telefon...

Új hozzászólás Aktív témák