Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predike

    csendes tag

    Mit össze nem tudtok itt kommentálni feleslegesen szegény NemMoról... :)

    Mikor olvastam az első hosszászólását nekem átjött hogy az a fő baja hogy prémium ár de nincs személyes kontakt... Persze volt nemtudomság a kinai részbe de sztem azon pik pak átlehet siklani....

    OP2 től csak ilyen telóm van és volt OP3 gariztatásom ami megvolt 1-2 hét alatt télleg DHL-el.
    Emiatt is olvasom ezen fórumot amugy nemnagyon olvasok forumot...

    btw. ennek kapcsán ha már prémiumnál járunk egy DHL háztol házig szolgáltatás ára eléggé prémium dolog, üzlet meglét ide vagy oda. Szal ezt bele kell kalkulálni. És elsőre nekem is idegen meg fura volt, és énis inkább egy boltba vittem volna be. De miután munkahelyemre jött DHL és minden ment flottul ezekután tök szimpi és csakígy csinálnám...

    Kis komment: Indiából lehet nem kizárólagos és weblap is működik de ugytudom hogy onnan csak Amazonról lehet rendelni, vagy lehetett... Persze ez nem NemMO védelmében csak FYI :)

    Btw. Énis aggódva nézem az árak emelkedését, de valahol megértem mert hát ez ilyen, ami jó és működik az bizony nemlesz örökké olcsó... Meg hát minden gazdasági társaság végeredményben profit orientált. Szal ha drágábban eltud adni valamit akkor azt fogja tenni. Hiába sírdogál itt bárki, inkább az csak az embert minősíti sztem hogy milyen kicsinyes...

    OP6om van igy tervezem a váltást de persze nem minden áron :) Meglássuk mi lesz a vége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák