Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Timer #114 üzenetére

    Érdekes, nálam az ACR és a gyári is tökéletes, nincs vele baj, pedig itthon, tök csendben, autóban, zajosabb körülmények között is volt precedens, hogy vissza kellett valamit hallgatnom, nem tűnt fel különbség.

    Nyilván az, hogy néha nem csak a romolgatóknak, hanem a konkrét app vagy funkció igényt felmutató átlagfelhasználónak ( ez lennék pl én) is tudnak ezzel kedvezni, erősen erre billen a mérleg nyelve, nálam pl pont ez az egyik ok, ami miatt se egy huawei p30 pro, se egy samsung s10pro nem jöhet szóba, ha 100K lenne az új a gyári garival, akkor se tudok vele mit kezdeni, ha nincs opció a rendes, hívószámmal elmentős hangfelvételre, és egyelőre ahogy én sejtem, root nélkül nem nagyon van, kivéve ugye a te eseted, ami simán nyilvános lehetett az utóbbi 1-2 hónapban, de mikor én a 6-osokat vettem, ilyen még nem volt. És pl ugyanekkora dolog nekem, meg sok másik embernek a 3.5"-os jack megléte is.

    Van esetleg egy linked ehhez a módszerhez? Talán a sűrű biztonsági frissítéses móka miatt én is visszazárnám, és csak rányomok a frissítés gombra, de az a 10 perc nem nagy idő..

    Ja igen, még egy érv. Ha jól emlékszem, a 9-es androidot kidobták, op6-ra 3 hét után ott volt az OTA 9-es , tökéletesen működő gyári rom. Samsunggal rég nincs kapcsolatom, de talán fél éveket is képesek csúszni. Huawei rendszeresen dobálja a frissítéseket? Ez is olyan hogy majdnem mindegy, de azért megint csak egy nyomós érv egy OP mellé.

    Hopkins95: Sajnos ez is az információhiányból adódó hibás vélemény, nem, sajnos a 9-es androidon alapból ki van lőve ez a lehetőség, nem működnek a play store-ből letöltött, a máshonnan letöltött appok, nem működik rendesen semmi. Kivéve a 6-osnál a gyári felvevőt, ami magába a tárcsázóba van integrálva.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák