Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz NemMo #55 üzenetére

    Sacc per kábé utoljára veszem a fáradtságot, hogy ugyanazokat a köröket lefussam veled...

    Amúgy meg nem tudom mivel lenne rosszabb kínába küldeni, mint csehországba vagy hol van a hivatalos szervíz itt a küldésen volt a lényeg (igen egy tárgyi tévedéssel megfűszerezve).

    Ha én mondjuk Érden leadom garis javításba a Samsung telefont, azt sem helyben fogják megjavítani, hanem elküldik a központi szervízbe. Hogy az merre van, az téged pont, hogy nem kell érdekeljen.

    A különbség tehát annyi, hogy az egyiknél Te besétálsz egy boltba, vagy ügyfélszolgálathoz, ahol van garis ügyintézés, a másik az, hogy eljön egy futár az általad megadott helyre, általában egy héten belül visszahozza a kijavított telefont.

    Izlések és pofonok, kinek mi jön be, de akárhogy nézem, a Oneplus szolgáltatása eléggé prémium szint...

    Arra pedig, hogy nem kötelező ilyet venni, akkor csak dícsérni lehet? Véleményemet nem írhatom le?

    Akkor sokadszorra: senkinek sem az volt a baja, hogy drágálod a telefont ilyen vásárlási feltételek mellett. Ami miatt mindenki rajtad élezte a nyelvét az az általad "tárgyi tévedések" kategóriájába eső marhaságok voltak.

    Hiába próbálod összemosni a kettőt, senki sem amiatt élcelődött rajtad, mert neked nem tetszik az, hogy nem tudod megtapizni a készüléket megvétel előtt.

    Azt is leírtam már többször, hogy ha a "tárgyi tévedéseidet" nem írod le, akkor kb. semmiféle reakciót nem váltott volna ki a hozzászólásod.

    Kérjek bocsánatot, mert tévedtem kínával kapcsolatban

    Érdekes kettőség látok abban, ahogy amikor Timer felhívta a figyelmedet, a "Tárgyi tévedésedre", akkor ilyeneket engedsz meg magadnak, hogy idézem "Talán a beszólogatás helyett érvelni kéne, már ha képes vagy a kultúrált kommunikációra.", most meg azon lamentálsz, hogy ha már tévedtél, akkor vajon bocsánatot kellene-e kérned ezért.

    Ha már a kulturált kommunikácóról beszélünk, én mondjuk személy szerint azt tartom gerinces és korrekt hozzáállásnak, hogy ha hibázunk, akkor azt beísmerjük.

    Hogy Te hogy állsz ezzel a kérdéskörrel azt a hozzászólásaidból én csak annyit veszek le, hogy megpróbálsz terelni és másra kenni a felelősséget (ismét tőled: "Abban a bizonyos erdőben nem én rohangálok, de az igaz, hogy én vagyok hülye, hogy fanokkal próbálok beszélgetni és érveket ütköztetni. " vagy "Jó a gariztatásban tévedtem, de ez a mondandóm 30% volt a többi 70ről mélyen hallgatott mindenki. Dióhéjban 260ezer szerintem drága ezért a telefonért."). Mert ha másoktól elvárod a "kulturált kommunikációt", akkor neked sem ártana gyakorolni.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák