Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz NGA #110 üzenetére

    Előszőr is Androidom van ez igaz,viszont most lehet meglepődsz de az Android sem tökéletes,sőt vannak olyan hibái amitől néha falhoz tudnám vágni..ilyen pl a sebbeség,ami néha kiválló néha meg kb a trágya szintjén van.
    Viszont a tudása mindenért kárpotol szinte.
    Ha Win Phone tudna annyit mint az Android egy 12-13 ezer forintos telefonon már réges rég váltottam volna lehet.
    Viszont volt a Kezemben pl Lumia 800 nagyon szép és gyors telefon,viszont a szoftveres korlátozások egyszerüen elvették a kedvem tőle.
    Mi az hogy egy böngészőben nem lehet képet feltölteni a Facebookra?
    Én elmondom mi a Win Phone/Rt sikertelenségének oka,nagyon egyszerű,ugyebár van nekik egy Windows asztali operációs rendszerük,amit te mint felhasználó kisebb korlátokkal de úgy alakitassz át ahogyan szeretnéd.A Wp-n meg mi fogad,egy csomó korlátozás,ami néha kb Vicc kategória egy mai okostelefontol.
    Az Androidon viszont teljes a szabadság,viszont valóban néha belaggol.
    A kérdés csak az hogy egy felhasználó számára melyik a fontosabb a sebbeség vagy a tudás?
    Nyilván eggyenlően fontos mindkettő.
    A Wp/rt-t már nem kell optimalizálni..mert tényleg Smooth,de ha tudásban tudna annyit mint az Android...akkor szerintem az elöbb emlitett Op rendszernek lehet annyi lenne.
    Szerintem a Google jól mobilizálta a Windows asztali oprendszerek jó tulajdonságait.
    Nem területem a fikázás..csak Androidosként furcsálom hogy még a magasabb árkategóriában is inkább laggolos Androidot vesznek az emberek.

Új hozzászólás Aktív témák