Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    Mi ez a felhaborodas, meg anyazas? Ugy viselkedtek, mintha konkretan a kezetekben levo telefonbol vettek volna ki a jacket egyik naprol a masikra :Y

    Nevetseges :))

    Evekkel ezelott volt mar C-s telom, ott volt hozza az adapter, eszembe sem jutott felhaborodni. En vettem meg, egyutteltem a sajatossagaval. Adapter penztarcaba be, mindig nalam ha kell, 1 plusz lepes, vagy.. mondok jobbat, rarakod a fules vegere es ugyanannyi lepes mint azelott zenet hallgatni.

    Meg akkor sem ertenem a felhaborodas apropojat ha innen vkinek szemelyesen igerte volna meg Carl h lesz benne jack, majd megis anelkul dobnak ki. Megis csak az ove a ceg.

    Nekem mar egy ideje megvan hogy a 6-os utan 6T-t veszek, a jackmentesites meg annyira erintett h kb jot rohogtem mar elore a szardobalo posztokat megjovendolve. Higgyetek el, Carl is igy tesz, mikozben elad megint egy valag (kiraly) telefont.

    Szemely szerint en inkabb tisztelem oket amiert eddig kitartottak a sokak altal dedelgetett jack mellett ugy, hogy igazabol nem sok minden szol mellette.

  • ßrainiac

    addikt

    Ahhoz h hallgassam a szpotifajt a metron, boven eleg nekem.

    Nem arrol beszeltem h a jack egy fos, egyszeruen ilyen erzelmeket nem kellene kivaltania emberekbol a hianya.

    Erted, ebben a vilagban amikor minden masodik ember BT fulest hasznal, mindenkinek van otthon (legalabbis feltetelezem) normalis hangcucca, nem hiszem h a jack-re es a szanalmas mobil DAC-ra kene hagyatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák