Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz ^Clown #15 üzenetére

    Miután eleve 1.6-al érkeztek, és csak nyögvenyelősen jött rájuk a 2.1, én speciel nem vártam mást. :(

    Viszont azt hiszem meggondolom még párszor, hogy bármi drágább Android telefont vásárolok-e két év hűséggel(lévén 100k fölött az vegyen gyorsan avuló telefont akinek 3 fizetése van :DDD ), mert az Androidos gyártók _nagyon_ nem akarnak frissítgetni. :(((

    Azért közröhej, hogy jelenleg egyedül a iPhone-nak van értékelhető terméktámogatása, ott lehet csak tudni, hogy egy csúcskészülék legalább 2 évig nem avul el szoftveresen.. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz Gabi 8906 #21 üzenetére

    Ezt én értem, de mint átlag felhasználót hol érdekel hogy szívnak a saját buherálásukkal? Oldják meg, vagy menjenek krumplit kapálni. Egyébként is sirvafetrengést érdemel, hogy a totál alap Androiddal felvértezett Nexus One jelenleg az egyik leggyorsabb robotos telefon annak ellenére, hogy nem a legjobb hardver van benne. Nem mellesleg pont ezért a legtámogatottabb is. :W
    Jelenleg az van, hogy kijön egy készülék gyakran öregecskedő Android verzióval(Xperia X8 :U ), és teljesen bizonytalan, hogy egy évvel később tudok-e rá tölteni friss alkalmazást, vagy így jártam vele.

    Nem különösebben tetszik az iPhone/WP7 zártsága(ha úri kedvem úgy tartja, akkor már had cseréljem le nem hogy a hátteret, de a GUI-t(vagy legalább a home screen-t..) egy nekem megfelelőbbre így 2011-ben :o ), de az a káosz ami Android oldalon tapasztalható, az már kezd elbizonytalanítani. :(

    Jadro: Nyilván józan parasztként ez a helyes út, ha Androidot akar az ember(és pedig akar :K ), de könyörgöm, egy több mint 100000 forintba kerülő telefont a gyártója miért nem tudja önmagától szoftveresen támogatni _legalább_ egy évig? :Y
    Ha pár lelkes amatőr munka mellett hobbiból képes custom romok barkácsolására minden plusz nehézség ellenére, amik a gyártó embereit nem kellene hogy sújtsák(dokumentáció hiánya, driverek hiánya, bootloader szivatások, stb), akkor egy multináci gyártó több tucat túlfizetett szoftvermérnöke ugyan miért nem képes ugyanerre a bravúrra? :W

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    Aham, szal lassan elérünk a topik végére odáig, hogy a frissités hiánya az "not a bug, it's a feature". ;] (régi szép alma topikok jutnak eszembe róla)

    De aki már annyira finnyás überkocka, az szépen fáradjon egy XDA topikba, a hivatalos SE support mostantól ott rendel. :DDD
    És persze e hír után meg az a minimum, hogy az X10 újratesztelve legyen, és kapjon egy különösen ajánlottat.Az rendben van, hogy a topikban kezdett a légkör megsavanyodni, de egy kis önmegtartóztatást, ha kérhetnék. :U

    Az külön megtisztelő, hogy ha csak általánosítva is, de megkaptam a almafan pecsétet. :R Ó @&meg, pont én, a haxolós, WM6-os Samsung i780-ammal. :O :D

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák