Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz GAI #238 üzenetére

    játékok alatt a vga közel csúcson jár, és nem elméleti szinten : ) mértem eleget - és nem csak sw-esen -
    akkor nem jár csúcson ha valaki pl fps-t limitál, alapesetben egy 250w-os kártya az benyalja a 250w-ot nagyságrendileg - nyilván ha annyira hitvány cpu van mellette ami nem tudja eléggé etetni akkor kevesebbet eszik valamivel -
    játék függvénye, de bőven van már olyan ami a cpu-t is pörgeti szépen
    és minő csoda, nagyon sok dolog van primeon és szintetikus teszteken kvül ami darálja a cpu-t
    az üresjárati fogyasztás szép meg jó, de nyilván erősen felhasználás függvénye kinél mennyit megy üresben a gép és mennyit nem
    az egyetlen irány az érdemi fejlesztésre az, ha limitálnák a maximális fogyasztást
    a jelenlegi trend az, mindegy milyen áron csak gyorsabb legyen a vga vagy cpu, ez a mencsükmegavilágot' korszakban azért elég röhejes sztem
    az árak meg olyanok amilyenek, láss csodát, felemelkedtek az energia árak és mindenhonnan az folyik hogy lehet spórolni
    mért most? mért nem már 10 vagy 20 éve? jahhh, mert most rákényszerültek az emberek az ár miatt...lol
    ezért mondtam és tartom, a vevők nagy része birka, a birkákat meg terelni kell és akkor "rájönnek" mi a helyes irány

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák