Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    Jó teszt!
    Akkor kezdem is, mióta előben meg tapicskoltam az one -x et, nagyon bejön ez az unbody.(3 pont)
    második helyen a 4xhd áll, bár fehér színben nem nagyon tudnék választani.(3 pont)
    sereg hajtó az s3 nállam a tucat telefon kinézetével(1p)
    Jöjjön a kijelző:
    Első helyen meginnt csak az one áll , nem részletezem.Felbontás rendben, Szépek a színek etc.(3 pont)
    2. helyen az s3, szintén zenész mért(2 pont)
    3. sajnos a 4x hd lenne.(1 p)
    Teljesítmény: itt kiosztok egységesen 3-3 pontot mindegyiknek, bőven jók ezek.
    Jöjjön akkor az ui kérédse.
    Első helyen a 4x hd áll.Gördülékeny relative kevés memóriát eszik, rengetek kis apróság miatt szerethető.( gondolok itt az icon cserére , mappákra, stb) mióta lg l7em van sok androidos teló után, azt mondjam a gyári ics és ez a legjobb eddig.Bár l7ből hiányzik az icon customizer funkció. ezért majd megy rá apex laucnher valamikor.(3 pont)
    második az one x lenne, sokkal butábbnak tartom mint az lg meg oldása, nem beszélve agyon van effektezve, és nagyon ram éhes! elég gáz egy 150k-s 4 magos telefonnál h home screenre kilépve kezdi újra rajzolni az iconokat -.-" egyedül a kinézete ami bejön.(1pont)
    sereg hajtó a touch wiz(motion wiz) eleve rühellem a samsungokat, a tw-vel együtt.Idegesítő volt míg használtam, hamar le is cseréltem.(1 pontot kap)
    Jöjjön az üzem idő.
    Hát ha a tesztetnek lehet hinni akkor a samsung
    ebben a nyerő.( 3 pont)
    4x hd-(2 pont)
    hatalmas fail a htc -1800as aksija ilyen telefonhoz.Bár ha egy napot kibír masszív használattal, akkor nem gond de nem hiszem (1 p)
    -
    Tárhely- sokan felhozzátok az one xnek hogy nem nem lehet bőviteni bőven elég szerintem. (3-3 pontot adok mindnek)

    extra szoftverek, és kamera szerintem itt már mindeggyiknek elég jó, szóval ez sem érdekel.(3 -3 p)

    one x:15 pont
    4x hd : 15 pont
    s3: 12 pont
    Konklúzió. samsung akkor se vennék ha nyerő lenne, mert samsung.
    Az lg üdvöskéje nagyon bejön, illetve én már szavaztam bizalmat neki, bár frissítésekkel nem tudom hogy állnak majd.
    az one x ,csak a sensében és aksiban bukik meg, előbbit egy apexxel lehetne orvosolni, aksit viszont nem.illetve a húzó ára, is több a 4x nél.Ha kb azonos árban lennének, talán htc-t venném.Talán azért választanám, mert soha nem volt unbody telefonom, és az állapot jelző led miatt.

    AZ ok amiért eggyiket sem veszem meg , mert nincs rá pénzem.

Új hozzászólás Aktív témák