Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz niof #21 üzenetére

    "Meg hát fogadjuk már el, hogy a mezei LCD, bármilyen technológiát használ is, nem lesz háttérvilágítás nélküli."

    Akkor meg fogadjuk már el azt is, hogy nem vagyunk egyformák és mindenkinek más jön be. Nem értem téged miért zavar, hogy aki nem tud vagy nem akar 300k+ összeget költeni egy OLED tévére, az kap manapság 130k-150k körüli áron is ambis tévét. Mellesleg nemcsak tévézéshez használható: én ha kell némi háttérfény éjjel akkor csak szólok a google home-nak vagy megnyomom a távirányítón az ambi gombot és kikapcsolt tévénél is tud jelzőfénynek vagy hangulatvilágításnak szolgálni. Továbbá nem igazán költenek már az LCD-k fejlesztésére, az OLED-eket szánják a felsőbb szegmensbe, ennek ellenére amúgy nem nagyon kerül többe egy ugyanolyan kategóriás Philips mint az LG vagy Samsung tévéi, cserébe a világításon kívül egyéb extrákat is bele szoktak pakolni, pl a DV támogatást..
    A philips topikban rengetegen vagyunk akik csak az ambi miatt is elköteleződtünk a márka mellett, mert anélkül már nem tudnánk elképzelni tévét. Úgyhogy én részemről örülök, hogy van ilyen is.

    "Otthoni környezetben nem volt szerencsém találkozni ilyennel"

    Amikor valaki olyasmiről mondd véleményt amit igazából nem is próbált ki ott ahol ki kell, arra viszont már nem is tudok mit mondani..

    [ Szerkesztve ]

  • Sanya

    nagyúr

    válasz niof #21 üzenetére

    Engem filmnézés, de akárcsak TV műsor nézés közben is, kifejezetten zavarna, ha a fal, meg a készülék környezete is pilácsolna. Nonszensz.

    Tehát fogalmad sincs, hogy milyen, nem nézted a képét tévézéskor, stb. :) De örülök, hogy tudod milyen, mert van 1 a munkahelyeden :D. Az én munkahelyemen százmilliók folynak be havonta, mégsem tudom milyen érzés ez :P

    [ Szerkesztve ]

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Új hozzászólás Aktív témák