Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz #26097408 #78 üzenetére

    Nekem két telefonom van, egy Mate 20, és egy régi iPhone SE. Az android a fejlesztős saját telefon, a szifon a melós. Egyszerűen nem tudja az ember amíg nincs két telefonod ugyan arra beállítva. Azt hiszed évekig, hogy milyen jó a droid meg semmi baj nincs vele, de ugyan arra az email címre van a két teló állítva, és a 3 éves SE azonnal jelez abban a másodpercben ahogy kapok email-t, üzenetet akármit amíg bármilyen droidot használtam mellette pár másodperctől kezdve akár fél napot is késik az értesítés.

    Az Apple nem szimpatikus, a hardver sem tetszik, de amikor az embernek dolga van, akkor ne nekem kelljen már alkalmazkodni az eszközömhöz. Egyszerűen ennyit számít az, hogy 2300 féle eszköz helyett 10-re kell optimalizálni a fejlesztőknek. Nem is hiszem, hogy az Apple érdeme ez az egész egyszerűen csak kevesebb eszközre jobb appokat tudnak írni az emberek.

    Mindenkinek maga dolga mit szeret, és mindenki szereti validálni/védeni a költekezéseit. Ebből születnek a fanboyok, és a fórumon felkavarodó értelmetlen viták. A nap végén mindenki a maga pénzét költi el arra ami neki tetszik, és tök fölösleges másnak megmondani mit csináljon, mert az az ő pénze és arra költi amire ő akarja, és ami neki tetszik.

    [ Szerkesztve ]

  • Schuler888

    senior tag

    válasz #26097408 #78 üzenetére

    "Le is irtam miert hasznalok iPhone-t. Kevesebb kompromisszum."
    Ez vicces, pont ezert nem hasznalok applet, pedig egy ciklusra kiprobalnam ujra(3G volt) de kompromisszumok sorat kene megkotnom a mostani telom utan. (NOTE 10+ 5G)"
    "Duplikalt appok vannak (Samsung)"

    Hulyeseget meg ne irjunk ervkent, nincs semmifele duplikalt appom. Az hogy meg pl messengerbe, viberbe stb. 2 kulon fiokkal lehet egyszerre jelen lenni, az konkretan egy elony, igeny eseten.

    "Rosszabb az online biztonsag
    Az erteket gyorsabban vesziti az adott telefon
    A backup koszoni viszonyban sincs az Apple fele megoldassal
    Esatobbi."

    A tobbretegu KNOX vedelme konkretan olyan, higy amikor kijott a BlackBerry androiddal, kb atvette sajat neven ugyanezeket a megoldasokat, nem hiaba csak samsungot illesztenek be olyan cegeknel ahol fontos a biztonsag.

    S10+rol atkoltozve meg az ikonjaim es widgeteim is ugyanott voltak a kezdokepernyomon...

    Ha az esatobbi is ilyen tajekozatlan erv, akkor azok is sokat erhetnek... TAJEKOZODNI! 😉😉

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Új hozzászólás Aktív témák