Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petike168

    aktív tag

    válasz vanRobert #21198 üzenetére

    Csináltam egy teljesen új telepítést most: HDD formázva, újra csatolva, illetve egy hard reset. Előtte fw-t 4.70-re visszaállítottam. A csomagokat zsiga68 (<-köszönöm) által küldött mentésből tettem fel, így most úgy néz ki minden működik. Amit észre vettem, hogy az ffp, illetve MC is más verzió ebben, ahhoz képest amit én korábban innét összevadásztam, szóval valószínűleg tényleg az van amit mondasz. A TM-et most egy kicsit pihentetem, aztán ha újra érzek erőt végig megyek a frissítéseken, ahogy javasoltad, de egyelőre működik.

    Kiegészítésként ha már minden működött, lecseréltem délelőtt a már elég hangos fan/ventilátort is egy Noctua NF-A4x10 FLX-re, ami iszonyat halk a korábbihoz képest. Itt is lettek azért tapasztalatok... Nem tudom, hogy csak azért mert enyém 310S vagy maga a Noctua miatt, de a fórumon keringő bekötési rajzhoz képest, itt színhelyesen kellett csinálni, nem felcserélve a piros/sárgát.

    A megosztás "megszakadás" még tesztelés alatt, de úgy látszik az is helyre jött.

    Köszönöm még egyszer mindenkinek aki segített ;)

Új hozzászólás Aktív témák