Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Dr. Akula #410 üzenetére

    röviden:
    gamereket említettem, nekik nem elég egy notebook, bár erre is vannak kivételek, pénz kérdése
    akadnak olyan gépek amikhez nem kell külön víz hűtés, drágák, nehezek, de még mindig beférnek egy táskába, desktop kacatjaival nem, akkor se ha itx
    kompromisszum mentes játéknál asztalinál is zsebbe kell nyúlni rendesen, ahhoz viszont mindenképp kell egy monitor is, ami megint nem lesz olcsó

    driveres rész lehet kétértelmű, itt a játékra értettem, többek között én is ezért untam meg, és ezért sem kell nagy 3d-s teljesítmény, és sokan vannak ezzel így, és váltottak notebokra
    aki okosan vesz notebookot driverekkel nem sok baja lesz

    és nem kicsiny országunkból kell kiindulni, ahol a 100e-s tesco gazdaságos gép a standard, máshol az epöl' a standard, ez az ország semmi it piac szempontból, mondjuk másból sem

    ha itthonról indulunk ki, legtöbb ismerős már telefonnal elintézi a napi dolgokat, nemhogy desktop, de notebook se kell nekik - sok még telefonnal se boldogul ( : -, de ismerősi körben 10% alatt van azok száma már akiknek kell desktop, pl munkára, játékra, hobbiból mert megszokta, ez mellett viszont mindnek van notebook is
    legtöbb emberkének bőven elég egy böngésző, filmek, zene, a notebookok az utóbbi időben meg sokat fejlődtek hw-esen, nincs szükség 4/6/8 magra és erős vga-ra a nagy többségnek, ezért is szorult globálisan is háttérbe a desktop

    az új notebook és használt notebook piac is nagyon pörög itthon és az új nyilván máshol is

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák