Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    válasz Walter_White #56 üzenetére

    Részben igazad van, részben nem.
    Lopakodás a játék alapja, True.
    Ami tök király a Hitman sorozatba hogy lövöldözni is lehet. Időnként jól esik kiengedni a fáradt gőzt, vagy ha már végig vitted az összes küldetést Silent Assasin-ra , újrajátszhatóság szempontjából tök jó hogy nem kötelező lopakodni, Rambo stilust ötvözheted lopakodással stb.
    Gunplay elég királyul meg van hozzá csinálva, Hitman Absolutionig harcrendszer is lehetővé tette.
    Új Hitmanekkel nem játszottam, bár az ,,első" Hitman meg van Full Experience packal együtt, de 1 órát játszottam vele, aztán annyi.Kipróbáltam a Rambozást, elég vacak volt,valamit rendesen megvariáltak a harcrendszeren,arra emlékszem hogy elég hamar elpatkoltam pedig próbálkoztam mindennel. Azóta nem tettem vele újabb próbát, mindig van mivel játszani. Hitman Absoulution-be 110 órám van, ennek nagy része kevert harcmodorral, 2 célom van: Megölni minden fegyverest a pályán, mindezt egyre kevesebb sebződés mellett.Hitman Blood Money-ba megvolt ugyanez.
    Ebben is van kihívás, nem csak a 100% lopakodásba.
    Igy van helye a rombolhatóságnak és extra törmeléknek. :R

    Gondolom új Hitmannél visszaállnak a ,,régi" harcrendszerre. Ettől több lesz a játék, nem kevesebb. Eldöntheted hogyan szeretnél játszani.Ezzel szembe 2016-os Hitman eldöntötte helyettem hogy fiam te itt csak lopakodni fogsz ha cigánykereket hánysz akkor is. Köszönöm ebből nem kérek. Persze hozzád hasonló Stealth Only játékosoknak tökéletesen megfelel. Nem vagyunk egyformák. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák