Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter84

    senior tag

    Nem értem ezt a fenenagy android-ellenességet. Én csak alternatívaként szeretném a piacon látni amit felvázoltam, és pont a rengeteg alternatív reader szoftver, egyszerűbb játék stb miatt már most se tartom halottnak a droidos vonalat se. Az 5+ verziókról hallok hideget/meleget, de a 4.2 és 4.4 filléres kínai eszközeimmel maximálisan meg vagyok elégedve. És ha választhatnék a butított gyári felületű de hosszú akkidejű, valamint a szoftveres szempontból nagyságrendekkel rugalmasabb de naponta töltést igénylő eszközök között, én bizony az utóbbira tenném a voksomat, főleg ha ezzel egyben lenne egy színes LCD-s tabletem és e-ink kijelzős reader eszközöm - nem utazok tömegközlekedéssel, repülni is csak szökőévben egyszer szoktam, nem dől össze a világ ha nem bírja hetekig. Nekem arra kellene hogy a elalvás előtt az ágyban, slozin, nyaraláskor stb egy eszközben legyen minden, és ha ennek az az ára hogy minden este töltőre kell dugni akkor legyen amíg nem találják fel a zsebatomerőművet :))

Új hozzászólás Aktív témák