Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Akkor, csak hogy letudjuk a kötelező köröket és más már feleslegesnek érezze leírni: miezmiez, sokkal jobban megéri régi Nokia 3210/3310/6310i etceterát vásárolni a nagyinak, mer' ez szar, az meg jó. :P

    Miután ezen túlvagyunk, jöjjön a lényegi része a hozzászólásnak. Tapasztalataim szerint az idősebb, 50-60 éves korosztály nem-műszaki beállítottságú tagjainak ugyan jól jönnének az ilyen egyszerűen kezelhető telefonok, de a gyakorlatban szokott bennük lenni olyan érzés, hogy "azért ez nem telefon, mert nem néz ki úgy, mint amit nap mint nap látok a szembejövők kezében". (Nem high-end készülékekre gondolok, hanem mondjuk a szokványos candybar kialakításra. Ennek a generációnak nem az számít, hogy rongyot rázzon, hanem inkább az, hogy ne lógjanak ki (lefelé sem) a tömegből, ne tűnjenek hozzá-nem-értőnek, az ilyen kialakítású telefonokról pedig ordít, hogy "azért vettek a gazdámnak, mert nem ért a mobilokhoz és valami hótteccerűt akartak neki adni".)

    By the way, az üzemidőről mit lehet tudni? Nyilván elég jó, de valami konkrét, tapasztalaton, mérésen alapuló számadat van róla? Nem szóltam, megtaláltam, 4-5 nap. :B

    Ja és az SOS gomb nagyon jó és hasznos ötlet szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Probber #29 üzenetére

    Az én szememben (de hangsúlyozom, az enyémben) a régi Nokia töltővel való kompatibilitás elég nagy pozitívum lenne. (Használtam E61-et és most egy E51 a másodtelefonom, van tartalék Nokia-töltőm is.) Ráadásul mind apám, mind az élettársa, mind az anyám alsó kategóriás és régebbi Nokiát használ. (Apámnál 3410, az élettársánál talán valamilyen újabb, de szintén olcsó Nokia, anyámnál céges 1208.)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák