Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dingdongkng

    tag

    válasz nickedez89 #13 üzenetére

    Igen, bár szerintem tök jó poén lehetne egy ilyenből egy olyan kivitel, ami inkább kommunikációs eszköz mint George Orvell. Pl. lehetne beléjük tenni valami alacsonyfrekvenciás rádoót, amivel közeli eszközök mint egy walkie-talkie tudnának kommunikálni egymással ingyen (igen tudom ezen is kizárólag csak a pedofilok kommunikálnának, pont mint a nintendo DS hasonló szolgáltatásán). Stb. Mert amúgy szerintem a koncepcó tök jó lenne, csak szerintem a termék pozícionálása nem tökéletes.

    A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

  • dingdongkng

    tag

    válasz Sir Gunar #7 üzenetére

    Én szerintem az is sokat jelentene, ha az órának nem lenne szíja, csak egy lakat, amihez a kulcs az óra gyártójánál van, mert nehogy a szülőt fegyverrel kényszerítsék, hogy odaadja a kulcsot. Ha az akkumlátor kezd lemerülni, akkor egy másodlagos telepről elektrosokkal addig rázza a gyereket, amíg a mellékelt kis dinamóval fel nem tölti az akkumlátort.

    Az is nagyon jót tenne a biztonságnak, ha az eszköz folyamatosan közvetítené a kamera által látott képet, és mind a 27 szenzor által küldött telemetriát, és archiválná 5 évre, ha a szülőnek épp nincs ideje ránézni.

    Az is remek feature lenne, ha az elektrosokk részét az órának a szülő tudná távolról vezérelni, nehogy valami nemkívánatosat csináljon a csemete. A legfontosabb, hogy a gyermek személyes szabadságát minimalizálni kell. hiszen a gyermekrablás nagyon valós veszély. Itt egy példa a vérfagyasztó statisztikákról: "A közhiedelemmel ellentétben a gyerekrablás Magyarországon szinte ismeretlen jelenség, több mint 25 éve nem volt rá példa."

    Látszik hogy itt fel kell venni a harcot.

    ;]

    A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák