Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    Érdekesnek tartom, hogy mennyien éltetik a stock androidot, ami verzióról verzióra beépíti magába mindazokat a dolgokat amiket a gyártók évek óta használnak az ilyen-olyan UI-jaikban. Ezért ezt egy rendkívül álságos dolognak érzem ezt a "stockozást". Ha stock lenne a stock, még a nyomorult quick settings ikonokat se lehetne átrendezni. És a dual sim kezelés is leírharatlanul jobb volt a VibeUI alatt mint a nugátban, ami egyszerűen ciki. Heló google, ha már összelopkodjátok az ötleteiteket, legalább csináljátok jobban, de legalább úgy!
    +1 a vibe ui-ra, egy nagyon jól átgondolt, fluid rendszer, sajnálom ha eltűnik.
    Mellesleg a Zuk vonal is szerintem isten. Mi vele a baj, hogy ennyien fikázzák? :U

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • Blizzardking

    őstag

    válasz joey04 #33 üzenetére

    joey04, Ricardo - konkrétan a dual sim támogatásra értettem, és ezt le is írtam. Vibe UI alatt 5.1-es főverziónál az android még nem támogatta natívan a dual simet, azt minden gyártónak bele kellett mókolnia. Aztán jött a nagy megváltás, hogy MM-tól natív dual sim támogatást biztosít az oprendszer. És a Vibe-os megoldás sokkal jobb volt, mindent testre lehetett szabni, 2 külön csengőhang, kit melyikkel hívjon, kérdezzen-e stb. Most 7-es droid alatt azt se lehet beállítani hogy a két sim másképp csörögjön. De rengeteg ilyen van, ezért mondtam hogy a Vibe egy jól átgondolt rendszer.
    A frissítésekkel mindig úgy voltam, hogy ha a meglévő, jól működő rendszerhez képest nem jelentett lényegi javulást, nem nagyon rezegtem be tőle. Más a konkrét hibajavítás, de pusztán a verziószám sose érdekelt, csak a tartalom.
    A CM/Lineage (és megannyi custom) népszerűsége is azt mutatja, hogy egyrészt lehet extrákkal telepakolt mégis gyors és takarékos rendszert írni, másrészt erre komoly igény van.
    A közösségi támogatás szerintem 1000x fontosabb mint a gyártói.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák