Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ceftriaxone

    aktív tag

    Hát, feltűnő a kontraszt, hogy a MOBILE World Congress-en a BlackBerry emberei egy standon ücsörögnek, kb csak a zászló becsületéért, új bejelentés nincs egy darab se, míg mondjuk az autóipari kiállításokon pattognak mint a guminyúl...

    Most már azon se lepődnék meg, ha androidos mobiljuk sem lenne több...bár még mindig valószínű, hogy egy a Priv- nél kisebb droidos készüléket még kiadnak.

    Azt hiszem 2 év múlva ha BlackBerry szoftvert akar használni egy átlag user, akkor vesz egy Ford-ot vagy egy Toyota autót...

    (Amúgy ettől én még jól elleszek a Passporttal ...amikor megvettem, tudtam, a platformnak nincs jövője. De azt is beláttam, szeretek sokat írni, nem szeretem a 13 cm- nél hosszabb telefonokat, utálom a Facebook -ot ( a Facebook kliens törlése az első dolgaim közt van egy telefonon), nem használom a Vibert, ellenben jónak tartom a Whatsapp -ot, szóval beláttam, ez lesz nekem a jó telefon, noha eredetileg egyaránt nem ezt akartam venni, és nem akartam volna BlackBerry -t.
    Meg kell mondanom, nem csalódtam eddig. Ami hiányzik az a Here Drive, így marad a Gmaps / Waze + Navfree , Sygic, meg nagyon ritkán, de jól jönne a BKK Futár app, persze a weboldalát meg tudom nézni. Az összes többi az teljesen OK. Ezek persze a saját igényeim, nem akarok semmilyen következtetést levonni másokra nézve. Sem az elvakult fanboyok sem a mániákus haterek nem érthetőek számomra. )

    [ Szerkesztve ]

    "Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

Új hozzászólás Aktív témák