Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Kasya #417 üzenetére

    Erről eszembe jut az nvidia csalása, mikor egész más eredmény jött ki, ha átneveztél bizonyos programindító fájlokat :)

    morgyi: szedjük most ketté a normált és az edge-et. A normál drágább, mint az iphone6, pedig azért tetszik vagy sem, az az iparági etalon. (pláne most, hogy eladásokban is átvette az Apple a premium-only eladásaival a Samsung 100 forintos telefonjait is beszámoló eladások elől a prímet darabszámban is)
    Az értékállóságról már ne is beszéljünk. Ezek a tények, én meg közgazdász vagyok, és a szerintem jó utat mondom, persze, mindent lehet máshogy csinálni.

    Az Edge más tészta. Ott valóban lőhetnék az i6 fölé (de nem az i6plus fölé, mert ott már nem egy kategóriában játszanak) Ha csak a kinézetet nézzük egyébként, nekem az edge nagyon bejövős. Az meg hogy használatban milyen pluszt ad... Hát, eddig a visszajelzések alapján nem vagyok túlságosan eldobódva a Note Edge-től sem, szerintem sokkal többet ki lehetne hozni belőle, mint amit kihoztak (eddig sajna inkább mondanám kihasználatlan előnynek)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák