Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robertoq

    őstag

    válasz Touch-ko #394 üzenetére

    Kijavitanalak... Volt egy iMac-em 1998-bol. Lekerekitett design-t kapott.
    Menjunk tovabb, am maradjunk a kezi eszkozoknel:
    -iPhone 2G -lekerekitett design,
    -iTouch, szinten,
    iPad2, vajon lekerekitett design-t kapott?
    Nem mellekesen 2012-ben az iPad Mini is ezzel a formavilaggal jott ki. Ergo ezt a vonalat folytatja a ceg a kezi eszkozok tervezesenel, a Samsung-nak ehhez semmi koze. Szep is lenne, ha a Ive a Samsung termekek design-jat masolna

    Te most komolyan a kerekített élről kezdesz el történelem órát tartani? Jó hogy nem már azt is az Apple találta fel :W 77-es Samsung gyár és ott is van már kerekítés míly

    Ha szerinted az i6 jobban hasonlít a iPad-re mint at Ativ S-re akkor lelked rajta,

    Bakker, a Samsung fan-ok leirjak kulonbozo forumokon is, hogy feltunoen hasonlo lett a ket keszulek alja..
    Félreértés ne essék, én nem mondom, hogy nem hasonlítanak, de egy lekerekített élű téglalap, amin szabvány csatlakozók vannak belekötni, miközben a készülék többi része nem hasonlít, pláne ott az Edge... Ha Apple nem vált át Lighingra akkor nem lenne hasonlóság, kellett nekik lemásolni az usb-t (persze jobb lett, de arra hajaz)

    Ha nem latod a nyilvanvalot, akkor inkabb kerlek hanyagoljuk a temat. Nem akarok veled vitazni egy Samsung forumban errol...
    Nem mondtam, hogy nem látom csak én nem vagyok szélsőséges és kötekedésnek érzem, hogy csak azért is kössünk bele valamibe. De egyet tényleg nem értek: én tiszteletbe tartom, hogy Neked Apple cuccok jönnek be, semmi gond. De azt gondolom nem vagy részvényes, így nem értem ezek a dolgok miért zavarnak annyira? Pontosabban ilyen irigység szerű mert "nekem kifejlesztett az Apple nehogy máshol is megjelenjen." érzésem van. Nem tudom megérteni ez a gondolkodást. Pl a Samsung hozta be a notifos quick settings-es dolgot, ami bekerült iOS-be is csak alulra. Verjem az asztalt, hogy hogy tehette ezt? Igazából nem érdekel, tudom, hogy ez egy kényelmi funkció és hasznos és ha átszivárog akkor azzal más felhasználó is jól jár. (Biztos Te is használod) Vagy a Note-ban lévő egykezes mód, amit szintén átvett az Apple. És? Az is hasznos tud lenni, hát használják! Ott van az ujjlenyomat-olvasó. Ez már régen is jelen volt, egy cég fejlesztette ki, amit az Apple megvett, tehát "elméleti" érdeme van. Szerintem jó dolog, át is vette már gyártó köztük a Samsung, de erről is ment a balhé, de miért kell sajnálni pl tőlem egy hasznos, kényelmi funkciót? Annak örülnél ha csak az iPhone-ba lenne és senki nem venné át? Miért?

Új hozzászólás Aktív témák