Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz HardSanyeee #49 üzenetére

    Megfogtál porig vagyok alázva... pff DE....
    -"hogy már tökéletesen működnek a kezelőszervek..." és ki állította hogy nem fognak?
    A kérdés számora csak az ,hogy azok a "kezelő szervek" valyon az
    -ANDRIOD platformon elérhető játékoknál (már ahol kellhet) is tökéletes müködnek majd?
    -Vagy csak a készülékre külön portolt játékonál fognak é müködni?

    A linkelt hozzászolásom előzményeként, csak a teljesség kedvéért. Ha már arra a videora nem hívtad fel a publikum figyelmét amire válaszoltam. Ügyes csusztatás, hogy vajon mire írtam, de nem jött be. Akkor egy videoval probáltál ugyan úgy meggyőzni, de akkor "bedőltem"és nem vettem figyelembe hogy azon a videon egy emulátorral játszanak. Emulátoron (PSX,GBA, NES, GEN stb) ez már ma is elérhető! (kis ráfordítással, ehhez nem kell, + 100ezret kiadni)

    Én lennék a legboldogabb ha nem lenne igazam! A N-gage bukása óta várok egy ujjab ilyen telefont. Mért? Mert az írányítás miatt, sok igazság van abban hogy a mobiltelefon nem igazán játékra való. Vagy legalább is, erősen kompromisszumokkal teli. A casual gámákkal persze ellehet szórakozni. A komolyabb kihívást kedvelőknek már nem igazán felehet/felel meg az írányítás. És ezen most érintős és hagyományos telefont is értek! Néhány kivétel van. Élen jár ebben a GAMELOFT!!!
    Ha már GAMELOFT. Bejelentették az induló címeket. Régi jó "portolások" két kivétellel.
    Tehát mi lesz? Megmondom. A nagyobb studiók kitudják majd fizetni a plusz költségeket és játékaiknak kapnak "kezelőszerv" supportott/engedélyt/lehetőséget. Már amelyiket átportolják. Meg lesznek még a SONY saját cuccai, és kész. Az egy dolláros, alacsony költségvetésű gámák, meg ne is álmodjanak majd a hiper cuccos "kezelőszervek"röl, marad a tapipad.
    PONT mint N-GAGE nél, csak a nagy studiók fértek oda.. meg is lett az eredménye. 8 éve "várok" egy ilyen képpeségű telefonra (N-gage után) De minden jel szerint belelépnek ugyan abba a hibába.
    Ha ANDROIDos casual játékokkal akar játszani bárki, elég egy középkategóriás teló is.
    Ha Hard-core gémer akkor meg várjon erre ezzekkel a képpeségekkel, és fele annyíba fog kerülni. (ha már annyit ídézzük azt a kis fórumot)
    Akkor ez most mire is jó? Mert androidnak, mire megvehető, már átlagos lesz. (2.3at leszámítva) Kézi konzolnak meg gyenge. Addigra kint leszaz NDS 3D is.

    Igen a kettö ötvözésének (telefon+konzol) lenne értelme. HA! Mindent visz/vinne!!! Ha minden játéktipushoz Android, PSP, EMU, casual, HC, Homebrue, Profi stb játékokhoz a "kezelőszervek" kompatibilisek lesznek. (csak feltőri valaki, ha nem így lenne ;]
    De így csak mint a "levehető ajtós turmixgép" jól hangzik, de ha belegondolunk nincs értelme. (Csak arra való hogy az NDS 3D töl vevőket tartson fel)
    Még egyszer leírom, bár tévednék, de 30 év játéktapasztalat, és 8 év "várakozás" után, jogom van aggódni/csalodótnak/szkeptikusnak lenni, hogy ez sem lesz "olyan" És ezekért jogom van "fikázni" is.
    De ha mégsem, azért is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák