Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz HardSanyeee #54 üzenetére

    Igen én azt vártam, hogy ezt a problémát, igen is sikerül megoldaniuk.
    Elkerülte a figyelmedet hogy a második videom pont ezt taglaja. Wii mote al irányítják az emu kat. Ha homebrue -k megcsinálták, a "zseniális" SONY mérmőkei nek ne sikerülne?
    Amúgy oldják meg!!! Csináljanak olyan drivert ami ezt kezeli!!! Egy progi olvassa ki az adott játék vezérlését, emulálja azt, mit tudom én.... Vagy egy külön szoftverrel párosítsam azt én. Eltudok képzelni olyan software-t ami ezt tudja. Egy érintés a képernyön és az adott gombott meg lenyomom a D-pad -on, így párosítva azzal. De ne nekem kelljen már kitalálni a megoldást :)
    Pont PC re is létezik gamepad, még ha alapból a játék azt nem támogatja, akkor is lehet irányítani azokat. Mégha minden gombot külön szinkronizálni is kell a játék elött.
    CSINÁLJÁK MEG! Mert ez így csak a PSP usereket szolgálja ki. És android az csak a dívatos csali! Mert gondolm, a letölthető SONY játékoknál ez nem lesz gond. Csak így meg kilóg a lóláb. Én már azt fontolgattam hogy egy ilyenre lecserélem az SGSt, de így.... Inkáább veszek egy PSP Got (hamár feltőrték ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák