Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Navaze 2 #44 üzenetére

    Akkor nézd:
    Nem vettem soha samsung telefont, egy galaxy core prime-om volt, céges, de nem használtam. Két kártyám volt, P70 volt használva. Nagyon szerettem. samsungot 1 hét alatt szinte eladtam, jó, tényleg új volt.
    Na de milyen és mikori. Kollégák szívtak vele rendesen.
    Szóval ha megnézem, hogy mennyiért mennek az U11-k, elgondolkodom, hogy vegyek-e, újat esetleg most vagy később? Nem.
    Akinek van és elakarja adni, de nem tudja, mert annyiért márkanevet kap és valljuk be, nem rossz az s8 és +.
    Na most hiába veszek egy 220-270-es csúcs gépet, ha nem tudom eladni. Legközelebb úgy fogom kerülni, mint szűz lány a leányneveldét.
    De ha használtként veszek HTC-t, nekem se jön be, jöhet az eladási mizéria és a szívás.
    Összefügg sajnos.
    Akkor még nem is beszéltünk pl. a Mate 10 Pro-ról. Nem egy gyenge készülék, árban a többi csúccsal kb egy szinten. Mennyiért mennek használtan? 160-170k. De elmennek.
    U11+ ugye a zászlós most HTC-nél még. 230-270K között az új ára. Használtan mennyit adnál érte?
    Ha Tiéd lenne újként és Te akarnád eladni, eladnád annyiért, amennyit mint vevő kiadnál érte?

    Látod azért ezek összefüggnek. Ha keresett egy modell újként és használtként is, akkor jobban fogy újként is, több pénze lesz a cégnek.

Új hozzászólás Aktív témák