Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz adapter07 #17 üzenetére

    Biztos neked van igazad! Csak azt áruld el nekem, hogy akkor mi értelme van egyetemre járni, ha a szakmádat, amiről papírt kapsz, hogy értesz hozzá, azt máshol kell megtanulnod, mert az egyetemen nem tanítják meg.

    Üdvözöllek a való világunkban. Ezt nagyon sokan nem értik meg, hogy az egyetem nem általánosiskola vagy középiskola, ahol a tanárok könyörögnek a diákoknak, hogy "Pistike ugyan tanuljál már". Az egyetemen neked kell teperni, neked kell menedzselned magad az előadók előtt, neked kell megtalálni az érdeklődési körödet és azt neked egyedül kell megtanulnod. Az egyetem csak a keretét adja meg annak, hogy te tanulj és ebben indít el. Személy szerint én a végén már nagyon vártam, hogy vége legyen a Bsc-nek és hogy a munka útján tanulhassam tovább.

    Ha képtelen vagy tanulni, azaz egyetem hibája?
    Ha képtelen vagy az értőolvasásra, azaz egyetem hibája?
    Ha képtelen vagy kitartani, azaz egyetem hibája?
    Ha képtelen vagy az előadókkal bánni, azaz egyetem hibája?

    Szerinted miért hiányzik, állítólag több ezer informatikus a magyar gazdaságból, mikor évente több ezer hallgatót vesznek fel az informatikai képzésekre? Azért, mert a 10% sem végez, de biztos minden rendben van ha te mondod.

    Mert nem valók az informatikai pályára? Ígyis elvégzik olyan emberek, akiknek nem kellene. Frissen végzett villamosmérnököknek gondot jelent lerajzolni egy földelt emitteres erősítőt, vagy elmondani, hogyan működik a szinkron motor. Frissen végzett informatikusok nem ismerik a foreach-t, de az állapot gép fogalmával is gondok vannak.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák