Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarabeus

    tag

    válasz st6969 #280 üzenetére

    Én is hasonlót keresek mint Ateszpapa. Viszont én a barátnőmmel 4 éjszakára szeretnénk menni, kizárólag hétköznap elkerülve a hétvégi felárat.
    Mivel 4 nap egy helyen soknak tűnik, ezért az Anna Grand Hotelt (Balatonfüred) néztük. Július 6 hétfőtől július 10 péntekig, 4 éjszaka most van classic szobába családi akció félpanzóval. 140 ezer forint a 2 főre +1 gyerekre, kérdés mennyire gond, ha gyerek nem jön velünk? :D
    Utána a következő héten már sajnos ez a lehetőség nincsen, és 'simán' nem lemondható módon és 100% előre fizetve 156 ezer..
    Sőt, most nézem, hogy a családi akcióban egy áron van a classic és a modern szoba. Ez is deal breaker lehet.
    Azt már sokallom.

    Volt esetleg már valaki itt, és tudna beszámolót tartani akár csak pársorban itt, vagy privátban? Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    Közben Szállásguru Outlet akció hírlevélben azonnal lefoglalva az ajánlatot sikerült október 31ig felhasználható, nyári felár nélkül(!), hétvégi felárnélkül, potom 27 ezer forintért venni egy 2 éjszakás 2 főre szóló, igaz csak reggeli ellátásos Hotel Open Szentes utalványt. Jelenleg is elérhető az ajnálat, de most már 12 ezer forint / nap főszezoni felárat kérnek el.
    Így a tervezett júliusi utazás alapjáraton 51 ezer forintról indulna.

    A kérdésem az lenne, hogy ismeri valaki a helyet? Megéri ott a félpanziót kérni +4000 ft / fő / alkalomért, vagy inkább menjünk el egy külsős étterembe?

    Képeken nagyon szépnek tűnik, ez elvileg valami design hotel, és 27 ezerét főszezonban még ha csak reggelivel is de eléggé BB-nek tűnik.

    Igaz még péntekig van lehetőségem kifizetni, tehát konkrétan nincs megvásárolva még az utalvány de minden bizonnyal meg lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz Hansomester #286 üzenetére

    Köszönöm szépen, tegnap lefoglaltunk egy szobát 07.10. pénteki érkezéssel 07.12. vasárnapi távozással. Okés, a Stand Upokba majd belevetődünk.
    A Körös Torok az jól látom, hogy a folyómenti beach? :D Igazából ad a szálloda 2-2 db tehát összesen 4 db belépőjegyet a Szentesi Üdülőközpontba. Mivel nincs csak konkrétan csak az a kültéri medence, rossz idő esetén (ugyebár a mai magyarországi nyári idő olyannyira kiszámíthatatlan) lehet kipróbálnák azt, mivel az helyben van. Mennyire jó az itteni fürdő?
    És igazából egy jó éttermet, ami nem is annyira drága de finom is és az adag is jó, tudnál ajánlani?

    @Ádám16: Hát ez úgy nézett ki, hogy valamiért felvagyok iratkozva a szallasguru hírlevélre, és jött a mail, hogy még -5000 ft kedvezmény Guru Outlet akció van. Néztem azonnal mik vannak. Rábukkantam erre, utolsó db utalvány. Nézem, hogy gyanús, se nyári főszezoni felár, se hétvégi felár, október 31ig. Kell! És lefoglaltam egyből, a fizetésre meg 5 nap van. Tegnap előtt megvettük, a Szállásguru még fel is hívott segíthet-e. Megkérdeztem, jól látom, nincs főszezoni felár. Aztmondták nincs. Le is foglaltuk, és tényleg nincs. 27 ezer ft / 2 fő / 2 éj lesz a buli (35 ezerről 5 ezer a Guru outlet akció kupon, plusz az OTP visszaad nekem 10%ot maximum 4000 ftig, (ez ilyen ajánlatok címszó alatt fut, aki OTPs a Smartbankban aktiválja, jó dolgok vannak benne) tehát még 3 ezret és így jött ki a 27 ezer :) )

    Ahogy megvettem, kb. félórával újra elérhető volt az ajánlat, meg most is. Guru akció nélkül, + 12 ezer ft felár / nap 07.01 -08.31. között. :DD (Ami így jelenleg 55 500 ftba kerülne nekünk.)

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz Ádám16 #359 üzenetére

    Az új debreceni Strand szerintem is brutálisan jó, a strandbelépő ára még a kibiírható kategória, viszont kaja-pia terén majdhogynem Balaton árszint, csakhogy itt prémium burgereket is kapsz érte (pl. Meating), nem a szokásos strandos mirelit hamburgert. Mindenesetre akinek nincs messze én mindenképpen kipróbálnám a helyében még idén. :B

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

Új hozzászólás Aktív témák