Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz zozzo72 #1 üzenetére

    Valóban kér érte :(
    Jövőre jöhet el a megváltás ha tényleg sikerül a képernyő mögé rejteni a kamerá(ka)t :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • sohajda90

    tag

    válasz zozzo72 #1 üzenetére

    Azért ne felejtsük, hogy itt akárcsak az iPhoneX/XS/XR esetében elég komoly arcazonosító rendszernek ad otthont a notch, ezért itt szerintem van létjogosultsága. Ezt egy waterdrop notch-al vagy camera cut-outtal nem lehet megoldani, a pop-up kamera meg arcazonosításra nem a legjobb megoldás (feleslegesen és gyakran terheli a mechanikát).
    OK, azon mondjuk lehet vitázni mennyire jó az arcfelismerés, a hagyományos külső ujjlenyomat olvasókat én is jobban preferáltam, de az új divatú kijelzőbe integráltakhoz képest akkor már inkább az iPhone féle faceID, Mate20-hoz nem volt szerencsém, hogy arról véleményt alkossak...

    Egyébként (és ezt most nem személyesen neked írom), de számomra az volt inkább a fura, hogy a Pixel 4 notch/cut-out mentes design-ját, ahol felül pont akkora káva van, mintha ezen a renderképen a notch jobb-bal szélén meghagyták volna a kávát egységesen is teljesen lefújjolták itt a hozzászólók (pedig ott is le volt írva, hogy milyen hardvert rejt aminek kell a hely), szóval ez már tényleg kezd átcsapni a van sapka/nincs sapka kérdéskörbe.

    Egyébként nekem tetszik a design, korábbi 2D képeken azt hittem, hogy a hátlappal egyező színű kör az ergó egy fokozatos kiemelkedés ami körbeöleli a kamera lencséket tartalmazó kerek üvegegységet, de ezek szerint csak olyan kicsit színben megkülönböztetett design elem, mint anno a csík a Mate10-eken...az eredeti elképzelésem jobban tetszett volna...

Új hozzászólás Aktív témák