Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koma11

    csendes tag

    válasz PpenoO #5004 üzenetére

    Köszi a választ! Valóban, rájöttem, hogy voltam pontos: 5.1 van rajta. megpróbáltam amit mondtál, és addig az 5 pecig amíg nem volt rajta se a facebook se a messenger, mintha kicsit gyorsabb lett volna, de utána ugyanott folytatta, lehet csak érzéki csalódás volt...

    @ArGab: szinte pontosan ugyanezek történnek nekem is, jó tudni, hogy eszerint itt tényleg valami gyári hibáról van szó, még ez a fura számtévesztős időkijelzés is van néha, ami aztán tényleg teljesen fatális. Az optimising apps-os újraindulás is volt már többször.

    Egyébként kicsit rosszul írtam a statisztikákat is: nap végére (pl. jelenleg) a Mobile standby 31%-ot, az Android OS 17%-ot merült a telefon szerint, kb. olyan 16 óra alatt merült ma lényegében nullára, 57 percnyi képernyőidővel, szinte semmit nem csináltam rajta. Ez most már komolyan a használhatóságot fenyegeti, mert ha egy kicsit elkezdek netezni vagy telefonálgatni, akkor simán délután 6ra lemerül.

    CM-en én is gondolkodtam, van valaki aki ilyen jelenségek után váltott CM-re és megszűntek a problémái? Valamint @RAiN91 kérdéseire engem is érdekelnének a válaszok!

Új hozzászólás Aktív témák