Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz premete #175 üzenetére

    Nem igazán kellene adni a benchmarkokra, mert kicsit csalókák tudnak lenni.
    Nekem Note 3 van, és csak azért hozom fel, mert abban is s800 van.
    Ugye ez dobog az új nexusban, és a G2-ben is.
    Nincs itt semmiféle csalás, egész egyszerűen függ attól, hogy pl energiatakrékosban van-e a készülék, illetve- és ezt most viccen kívül mondom-, hogy milyen hőmérsékleten van.
    Magam is tapasztaltam, hogy az S800 nagyon hamar leveszi a teljesítményt melegedés hatására-talán pont ezért sem melegszik annyira, de bizony ára van.
    Nem is elsősorban a benchmark eredményekről beszélek, de játék közben simán észre lehet venni, hogy visszarántja az órajelet akár 1GHz körüli értékre is.

    Az én telefonom aminél a normális kb a 35000pont, hozott már teljesen kipucolt Rammal, újraindítás után 21000 pontot is, meg 35000-et is, és szépen ebben a tartományban kb bármilyen eredmény kijött úgy, hogy általában több mérést végzek azonos körülmények között.

    Múltkor viszont éccsanyámékhoz mennek látogatóba, akik előző életükben bizonyára fagyoszentek voltak, mert nem szeretnek fűteni, tehát konkrétan van olyan pontja a háznak, ahol látszik a lehellet.
    A telefonom gyakorlatilag be votl párásodva és jég hideg volt.
    Na mondom elméletemet tesztelve nyomok egy tesztet:
    Alulról verte a 37000 pontot az eredmény.

    Szerintem semmi másra nem jó ez az AnTuTuzás, és egyéb mérőprogram, hogy egy pillanatnyi, hozzávetőleges "idegállapotot" láss, de a mindennapi használathoz és teljesítményhez nem sok köze van.

    Sragi:

    -Igen, arra például tökéletes :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák