Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz helixP #25 üzenetére

    Szerintem helyesebb azt mondani: gyakorlatilag nem dolgozik mobilon senki, csak egy szűk réteg és nekik is elég lenne (az általad megfogalmazott dolgokból következtetve) az én egy bő éve kb. 45 ezer forintért vásárolt mobilom, mert mindenre alkalmas, amit leírtál.
    Azt nem mondom, hogy nincs olyan ember, akiknek valóban ne lenne szüksége egy 810-es SoC-ra a munkájához, de a döntő (rendkívül túlsúlyban lévő) többségnek nincs, különösen azok között akik ilyen erős hardware-rel szerelt mobilt vásárolnak. Szóval a döntő többség csak azért veszi, mert a reklámok azt sugallják, hogy ez "jó", pedig még játszani is lehetne egy sokkal olcsóbb mobilon (mindenki elhiszi, hogy valóban nem rossz a készülék, de ezt a SOC-t és a QHD felbontást ilyen méretben használni ahhoz hasonlíthatnám, hogy minek vegyek magamnak 50 kg banánt naponta, ha csak egy felet tudok megenni, hisz rám romlik, kidobott pénz, na a felesleges teljesítmény és a szükségtelenül nagy felbontás is a döntő többségnél ugyanígy megy a "lecsóba", gyakorlatilag semmivel sem növeli az élményt).

    [ Szerkesztve ]

  • citkar

    addikt

    válasz istnag #32 üzenetére

    Mint írtam van aki használja munkára is, de szerintem kevesen, ezen felül még kevesebben igénylik valóban ennek a hardware-nek a szükségét. Szerintem kevesen tudnának olyan mobilos munkatevékenységet mondani, amihez nélkülözhetetlen a QHD és a 810-es SoC.

    Lesarkítva én is használom munkához a mobilom, mert a naptárt azon vezetem, de ehhez és az emailjeimhez elég lehetne egy alsó (nagyon alsó) kategóriás mobil is.

    Az meg más (nem "munkás") kérdés, hogy a fényképezőt ugyan viszem magammal nyaralásra, de már nem is tudom minek, alig használom, mert részben lusta vagyok elővenni és cipelni, másrészt, amiért lehet megköveznek páran, de (a döntő ok: ) nekem már ennek a mobilnak (mármint a sajátomnak) is elegendő a fotózási képessége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák