Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz ghiottone #20 üzenetére

    Hát... én csak egy redmi note 4-et használok kicsit több, mint egy éve (meg Feleségem egy másikat és Anyám egy harmadikat, és sosem panaszkodtak, de Ők inkább tényleg csak simán használják a telefont telefonálásra, kicsi face, kicsi kamera, kicsi jewel mania, kicsi böngészés...), de hangerő vagy hívás közbeni hangerő bajom sosem volt. Térerő problémám szintén nem (se mobilnet, se wifi), a kijelzőmet cseréltettem gariban egy alig látható sárga folt miatt ez tény, de kicserélték szó nélkül első jelzésre. Bluetoothon nem kell full hangerőn zenét hallgatni (bár a mai napig meg voltam győződve, hogy az FMtransmitter hibája, és most sem vagyok teljesen biztos benne hogy nem, csak másnál is előfordult, hogy magas hangerővel torzít a bluetooth), de az aluházra sem lehet egy rossz szavam sem. Tok összesen talán 80 órát ha lehetett a telefonon miközben egyetlen karc sincs rajta, kijelzővédő üveg meg talán 1 napot (3 részletben), mert nem bírtam elviselni, hogy eláll a szélénél, márpedig ez a Moto pont ugyanezt a trendet követi és le van kerekítve a kijelző széle, úgyhogy ugyanúgy hordanám ezt is. És a kijelzőm is teljesen karcmentes. Persze ejteni nem ejtettem el sosem, max. ágyról lamináltra koppant, és homokba sem dugtam, de ott volt a közelemben mindig, akár flexeltem, akár fúrtam-faragtam, bármit csináltam. Ja? És még infra is van rajta, aminek sokszor hasznát veszem, de nem elengedhetetlen kiegészítő.

    Tudod, hogy volt pár Motorola (és Lenovo) telefonom, de azt kell mondjam, már majdnem hozza a Xiaomi is a nagyon minőségét. Vagyis nem tudom, mert én le vagyok maradva, lehet, hogy az új széria már meg is ugorja a lécet. Főleg, ha mondjuk egy LG-t nézünk, mert nekem pont velük volt a legtöbb minőségi problémám pl. a bootloop-os alaplapok miatt, de a Sony is bakizott nem egyet pl a hirtelen meghaló akkuval vagy a magától elrepedő kijelzővel. A Motorola nekem mindig kicsit a szívem csücske marad valami megmagyarázhatatlan okból, de azt kell mondjam saját tapasztalat alapján, ha valakinek fontos az ár, vegyen Xiaomi-t itthoni garival. Akár 50-55 ezer magasságában a Redmi Note aktuálisok, akár kicsit többért miui nélkül az A1 (mindjárt jön az A2), felette a sima Mi széria, esetleg ha még mindig van tartalékban zseton, akkor ott vannak a Mi Mix2-Mi Mix2s készülékek, amik mindig a kategória ársávjának 2/3 részéből megvannak, és hozzák a kategória tudását.

Új hozzászólás Aktív témák