Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sigismundus

    csendes újonc

    válasz 5766 #50 üzenetére

    Köszönöm a javaslatot az ANDRO11 visszaállításhoz, nem sikerül, nem kísérletezek vele. Legyenek ilyenek az érintőgombok, amilyenek.

    De a fentebb 5766 által említett gyors akkumerülés nálam is megjelent. De nem állandóan, hanem érdekes mód, amikor már 50% alatt voltam, akkor kezdett gyorsabban merülni. Nem hittem a szememnek, volt óránként 5-6 % is. Külföldi oldalakon, fordító segítségével utánanéztem, és más típusú készülékeknél mások is panaszkodtak az ANDRO12 után erre.

    https://www.reddit.com/r/GooglePixel/comments/ykuy5d/disabling_rcs_fixed_my_daily_25_battery_drain/

    Azt sikerült kihámoznom, lefordítanom, hogy egy Alkalmazás, a Carrier Service-n belül. Azt írták többen, hogy egy RCS nevű alkalmazás a ludas ebben. Ezt én úgy találtam meg, hogy a Messages / Értesítések / Alkalmazás további beállításai / csevegés funkciók ban letiltottam a Csevegés funkciók engedélyezése wifi/adatkapcsolat -ot. Azóta lassult az akkufogyás sebessége, de állítólag így nem kapok meg SMSeket? Próbaképpen beléptem banki illetve telefonszolgáltatói felületre, de a belépéshez megkaptam a kódokat SMSben. Szóval itt tartok, egyenlőre figyelem mi lesz.

Új hozzászólás Aktív témák