Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noorbertt

    őstag

    válasz Oppenheimer #1 üzenetére

    Kettot is vettem volna.. De nincs elolapi kamera.

    sorry nem valasznak akartam.

    [ Szerkesztve ]

  • SirRasor

    őstag

    válasz Oppenheimer #83 üzenetére

    Oké, az Iphone 5S képe is elég jó, de pl: makróban az S3 veri, a többiben meg kb. ugyanazt hozza..egyezzünk ki egy döntetlenben :)
    De N8 és 808 tesztképeit hasonlítsd össze és látni fogod miről beszélek akár makróban, akár normál fényviszonyok mellett távoli kompozícióban.
    S3-at célirányosan választottam a fényképezője miatt. Se a formája, se a kialakítása, se a SAMOLED-je, se semmije nem tetszik, de ár/teljesítmény alapján használtan fél éve nem volt jobb a piacon, amit mindenre (beleértve fényképezés) lehetne használni.

    Egyedül kevés fénynél vérzik el, de hát minden nem lehet tökéletes. Akkor már vettem volna egy Lumia 920-at, de androidnál akartam maradni (nem mintha bármi baj lenne a PhoneDowsnak, csak nekem az android jobban tetszik)

    Devas Y300 ofkórsz (ahogy szinte az összes létező mobilt kipróbáltam már valamilyen szinten) Egy bizonyos számú mobil használata után meg már a többire is lehet következtetni :) Pl: moto G is járt a kezemben így az E specifikációja alapján teljesen tudom, hogy milyen lehet. Gondolom Te is kipróbáltál már csomó telefont, úgyis tudod miről beszélek na :)

    Ja a másik dolog: nem láttam még legalább 512 MB rammal olyan mobilt, amiről ne lehetett volna leszedni annyi felesleges marhaságot, ami után lassú maradt volna. Most hogy belegondolok, az S3-as is akadt az elején, aztán -google, -samsung, és máris szárnyalt.

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák