Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nokiaguru16

    csendes tag

    válasz addamka #9004 üzenetére

    Sziasztok

    1 évnyi szekrényben pihenés után elővettem a telefont hogy végre nekiessek és szétszedjem mert már nem hagy nyugodni hogy rossz! A probléma az volt mikor hozzám került hogy nem volt jó a mikrofon(Illetve csak néha néha) ,"telefonálásnál" nem lehetett hallani egyáltalán a másik felet(mikor próbáltunk telefonálni),a hangszórója se szólt, a kamera gomb nem érzékelte a nyomást de minden más működött ...aztán egyik napról a másikra megjelent az a probléma amiről itt már sokat olvastam , Azhiszem "Ghost Hand " ha jól emlékszem.Nálam ez most úgy néz ki hogy a középső sávban semmit nem érzékel, a széleken meg néha néha érzékeli az érintést de akkor is össze vissza. Mikor elvittem szervízbe azt mondták hogy nem lehet megcsinálni mert hogy teljesen össze van törve benne minden..alaplap stb...Nem hittem a fülemnek,hisz gondoltam akkor a telefonnak se kéne működnie,de szétszedi nem tudtam hogy megnézzem mert nem volt megfelelő csavarhúzóm...Egyébként akitől vettem ő szentül esküdött rá hogy csak a szalagkábellel van a baj...Na szóval most szétszedtem és a szalagkábelen tényleg van 1-2 kopás. EZ okozhatja a fent említett problémákat?

Új hozzászólás Aktív témák