Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Karma #40 üzenetére

    nincs tökéletes telefon sajnos

    SGS

    -vastag a keret a kijelző körül(pl HTC-knel tetszik hogy vékony a keret ezáltal a teló is kisebb)
    -kicsit műanyagos és picit ropogós, cserébe könnyű és cserélhető akksi//hátlap
    -pentile matrix

    iphone4

    ebbe ne menjünk bele, azért elég jó cucc, de van azért 1-2 hátránya, pl nekem már kicsi a 3,5 col a 4 col után, ennek is vastag a kerete

    -lehúzás
    -nehezen moddolható, személyre szbaható, nehéz :U

    HTC Desire

    -gyenge 3D-s teljesítmény(játékok)
    Amoleddel sztem jobb volt mint a most kapható SLCD verzió

    véleményem szerint a tökéletes telefon a Galaxy S2 lesz, kb akkora kijelzővel mint a DHD, viszont samoled(remélehetőleg valós 1280x720), gyors proci, új android, jó összeszerelési minőség, szal ez sztem nagyon kafa lesz[link]

    tehát a samsung mérnökei a mobilaréna fórumát böngészve kijavítják a galaxy S hibáit(anyagminőség, vastag keret, pentile matrix, turbóznak a kijelzőn, felbontás+méret), így megkapjuk a legtutibb létező telefont, ráadásul már 2.3-2.4 Androidot raknak rá ami azért már elég kiforrott hogy az ios4-el felvegye a harcot

    felmossa a padlót az iphone4-el, de még az 5-öt is megizzasztja sztem az SGS2 :D :DD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák