Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mario97

    újonc

    válasz ANDROID??? #200 üzenetére

    Én 7 hónapnyi használat után nem tapasztaltam különösebb problémákat. Néha előfordul pillanatnyi megakadás, 2-3 alkalom az én esetemben, ez alatt 2-5 mp-et értek. Negatívumként megtudnám említeni a facebook messenger es instagram appokkal kapcsolatos hibákat, melyek rengeteg részletes bug report-ot követően sem lettek javítva. Messenger: napi 1-2 alkalommal amikor az app már fut a háttérben azt megnyitva egyszerűen befagy, semmire sem reagál amíg véglegesen be nem zárom a futó alkalmazások közül.
    Instagram: a rendszert magyar nyelven használom, az appot viszont angolul. Viszonylag gyakran előfordul hogy ezek a nyelvek váltakoznak az app használata során. Másik hiba az archivummal kapcsolatos. Szinte minden alkalommal akad néhány story, amit nem tölt be semmi áron. Apró hibáknak tűnhetnek viszont személy szerint az őrületbe kergetnek néha. Szinte biztos vagyok benne, hogy ezek applikációs hibák, mivel korábban xiaomi telefonon is tapasztaltam néhány azonos hibát. Játszásra keveset használom a telefont, de azért összességében hardcore felhasználónak mondanám magam. Teljes töltéssel általában 5-5 és fél órát birja 10-15 %-ig merülve, nagyrészt wifi-vel használva. Akksi öregedését semmilyen formában nem tapasztaltam 7 hónap elteltével. A képernyő fóliázása nagy akadályt jelentett :DD ... Pár nap elteltével por került a gyári fólia alá, pár apró piszkálódás után már azon kaptam magam, hogy lecsíptem egy darabkát. Igazi kaland volt tökéletesen illeszkedő szilikon fóliát rakatni rá. Hol nem volt elég széles és egy hajszálnyi részt nem takart ami ocsmányul mutatott az ívelt résznél, hol a tok érintkezett hozzá finoman és felgyűrte. Végül megtaláltam egy gsm-nél a tökéletes verziót hozzáteszem sok múlik a fóliát felhelyező személy ügyességén is. Ezt leszámítva én imádom az ívelt képernyőt, sokkal kényelmesebb vissza-vissza lépni a mozdulatokkal, kész élmény tapogatni a sarkoknál és szerintem a látvány legalább annyira jó mint a hagyományos képernyőknél. Sok véleményt olvastam itt ezzel kapcsolatban és úgy látom szinte mindenki az ívelt képernyő ellen van, én furcsálom ezt. Romániából írom ezeket a sorokat és érdekességképpen megjegyezném, hogy úgy tapasztalom nálunk jóval népszerűbb ez a márka mint Magyarországon. Szerintem több figyelmet érdemel ez a márka és remélem, hogy a jövőben népszerűbbé válik. :)

Új hozzászólás Aktív témák