Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkonya

    aktív tag

    válasz ANDROID??? #200 üzenetére

    Miért kellene eladni?😃 Eddigi legszebb telefon amit eddig használtam. Lehet, hogy majdnem stock android, és nincsen tele csilli villi dolgokkal, de nekem nagyon bejön ez az egész. Kamerába lehetne erősebb, de amire használom arra tökéletes. Azt meg hozzáteszem, első olyan telefon, amire a gyári tokot ráraktam, és nem változtatott a telefon kinézetén, megmaradt a karakteresség. Fogás miatt mondjuk nekem kell a tok mert eléggé csúszkálós. Összességében szerintem mint kinézetben, sebességben még több évig "vállalható" telefon lesz ez😃

    Motorola Edge 30 Fusion

  • mario97

    újonc

    válasz ANDROID??? #200 üzenetére

    Én 7 hónapnyi használat után nem tapasztaltam különösebb problémákat. Néha előfordul pillanatnyi megakadás, 2-3 alkalom az én esetemben, ez alatt 2-5 mp-et értek. Negatívumként megtudnám említeni a facebook messenger es instagram appokkal kapcsolatos hibákat, melyek rengeteg részletes bug report-ot követően sem lettek javítva. Messenger: napi 1-2 alkalommal amikor az app már fut a háttérben azt megnyitva egyszerűen befagy, semmire sem reagál amíg véglegesen be nem zárom a futó alkalmazások közül.
    Instagram: a rendszert magyar nyelven használom, az appot viszont angolul. Viszonylag gyakran előfordul hogy ezek a nyelvek váltakoznak az app használata során. Másik hiba az archivummal kapcsolatos. Szinte minden alkalommal akad néhány story, amit nem tölt be semmi áron. Apró hibáknak tűnhetnek viszont személy szerint az őrületbe kergetnek néha. Szinte biztos vagyok benne, hogy ezek applikációs hibák, mivel korábban xiaomi telefonon is tapasztaltam néhány azonos hibát. Játszásra keveset használom a telefont, de azért összességében hardcore felhasználónak mondanám magam. Teljes töltéssel általában 5-5 és fél órát birja 10-15 %-ig merülve, nagyrészt wifi-vel használva. Akksi öregedését semmilyen formában nem tapasztaltam 7 hónap elteltével. A képernyő fóliázása nagy akadályt jelentett :DD ... Pár nap elteltével por került a gyári fólia alá, pár apró piszkálódás után már azon kaptam magam, hogy lecsíptem egy darabkát. Igazi kaland volt tökéletesen illeszkedő szilikon fóliát rakatni rá. Hol nem volt elég széles és egy hajszálnyi részt nem takart ami ocsmányul mutatott az ívelt résznél, hol a tok érintkezett hozzá finoman és felgyűrte. Végül megtaláltam egy gsm-nél a tökéletes verziót hozzáteszem sok múlik a fóliát felhelyező személy ügyességén is. Ezt leszámítva én imádom az ívelt képernyőt, sokkal kényelmesebb vissza-vissza lépni a mozdulatokkal, kész élmény tapogatni a sarkoknál és szerintem a látvány legalább annyira jó mint a hagyományos képernyőknél. Sok véleményt olvastam itt ezzel kapcsolatban és úgy látom szinte mindenki az ívelt képernyő ellen van, én furcsálom ezt. Romániából írom ezeket a sorokat és érdekességképpen megjegyezném, hogy úgy tapasztalom nálunk jóval népszerűbb ez a márka mint Magyarországon. Szerintem több figyelmet érdemel ez a márka és remélem, hogy a jövőben népszerűbbé válik. :)

  • ANDROID???

    addikt

    Az említett akadások, illetve hiányosságok az appokban, nem hinném, hogy a készülék hibája. Az appok vacakolnak szerintem is.
    Nem sok hirdetés van ebből a típusból.
    (volt egy eladó garancia mentes darab, de az eladó extra nonkommunikatív volt :W , pedig rokonom szerette volna magának a készüléket, tehát az inkább átverés volt)

    Akadást nem tapasztalok szerencsére, stabilan tudja amit kell, szeirntem. Eddig normálisan jöttek meg a frissítések is. Engem olyan picit zavar, ha a google mentésre rákérdez olyan dolgoknál amit már korábban is kérdezett, ezt be tudom a google kíváncsiságának.

  • tkonya

    aktív tag

    Tapasztalatok így 2 hónap használat után. Nálunk egy note9/Mi11i párost váltott két ilyen telefon. Eddigiek alapján a stock android teljesen vállalható. Nálam előforduló probléma hogy az anysoft keyboard opera böngésző alatt pászor elkezdett vibrálni. Google billetyűzetre váltva nincs hiba, úgy hogy ezt betudom az appnak. Akadást nem tapasztaltam, mondjuk játékra minimal használom, social média inkább. Melegedni így nem nagyon tud, sebesség tesztekkel azért meg lehet melegíteni (de melyiket nem):) Ready for tv-vel szuper! Én összességében elégedett vagyok, ívelt kijezővel sincs problémám, igazán prémium hatású az egész telefon. Tény, hogy jobban kell vigyázni rá mint egy sík kijelzősre, dehát ez meg ilyen. Akku nálam 1 napos téma, ha tényleg nincs csesztetve, elment 1.5 napot is. Kijelző időt nem nézem, mert azért egy 4400as akkutól nem várok 8órás időket😃 igyekszem tartani a 20%-80% töltési metódust.

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Edge 30 Fusion

Új hozzászólás Aktív témák